Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2016, 04:42

autor: Vergil

Shovel Knight: Specter of Torment na pierwszym zwiastunie

Tegoroczną edycję The Game Awards uświetnił swoją obecnością kultowy w niektórych kręgach „rycerz ze szpadlem”. Ekipa Yacht Club Games zaprezentowała zwiastun nowego dodatku do Shovel Knight, zatytułowanego Specter of Torment.

Oficjalny materiał wideo prezentujący w akcji prequel Shovel Knighta możecie zobaczyć poniżej. Deweloperzy przekonują, że będziemy mieli do czynienia z rozszerzeniem znacznie większego kalibru, aniżeli Plague of Shadows.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego DLC, w Specter of Torment wcielimy się w nowego bohateraSpecter Knight ma się wyróżniać na tle wcześniejszych herosów nie tylko wyglądem, lecz także bronią (na jego podorędziu znajdzie się charakterystyczna kosa) i zdolnościami. Nowy protagonista będzie robił doskonały użytek z zestawu indywidualnych ruchów i ataków – nieobca mu będzie choćby sztuka wspinania się po ścianach. Ponadto, z myślą o nim przygotowano zestaw specjalnych wyzwań.

Niepozorny Shovel Knight z miejsca zyskał w niektórych kręgach status gry kultowej. - Shovel Knight: Specter of Torment na pierwszym zwiastunie - wiadomość - 2016-12-02
Niepozorny Shovel Knight z miejsca zyskał w niektórych kręgach status gry kultowej.

Co jednak najciekawsze, add-on, który zadebiutuje wiosną 2017 roku w wersjach na wszystkie platformy, na jakie trafiła podstawka, ma być w pełni darmowy.