Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2014, 14:11

autor: Kamil Zwijacz

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - wymagania sprzętowe

Twórcy gry przygodowej Sherlock Holmes: Crimes and Punishments opublikowali w sklepie Steam minimalne wymagania sprzętowe nadchodzącej produkcji. Do zabawy wystarczy komputer z dwurdzeniowym procesorem, 2 GB RAM-u i kartą graficzną pokroju Nvidia GeForce 8600 GTS.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - ujawniono minimalne wymagania sprzętowe - ilustracja #1

Obrodziło nam dziś w informacje o wymaganiach sprzętowych. Po wiadomościach dotyczących gier Sid Meier's Civilization: Beyond Earth i Borderlands: The Pre-Sequel! przyszedł czas na Sherlock Holmes: Crimes and Punishments od studia Frogwares. W sklepie Steam opublikowano konfigurację potrzebną do odpalenia produkcji w minimalnych ustawieniach graficznych. Zważywszy, że tytuł napędza technologia Unreal Engine 3, to i wymagania nie należą do wygórowanych. Jednocześnie firma Focus Home Interactive postanowiła nagrodzić wszystkich graczy, którzy zamówią grę przed premierą. Oprócz Sherlock Holmes: Crimes and Punishments otrzymają oni także Testament Sherlocka Holmesa. Należy jednak pamiętać, że koszt zakupu w sklepie Steam wynosi 39,99 euro, czyli około 167 zł. Natomiast rodzimi sprzedawcy oferują nową odsłonę za około 70 zł, a Testament można nabyć nawet i za 20 zł, a więc dużo taniej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: AMD / Intel Dual-Core 2.4 GHz,
  • Karta grafiki: z obsługą bibliotek DirectX 9.0c i z 256 MB pamięci, np. AMD Radeon HD 3850 / Nvidia GeForce 8600 GTS lub lepsza,
  • Pamięć: 2 GB RAM,
  • Twardy dysk: 14 GB wolnego miejsca,
  • System operacyjny: Windows Vista SP2, 7 lub 8.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ukaże się u nas w kraju 3 października w wersjach na konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i komputery PC. Tytuł pozwoli po raz kolejny wcielić się w słynnego detektywa, który tym razem będzie miał do rozwiązania nie jedną, a kilka skomplikowanych spraw.