Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 sierpnia 2014, 13:11

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

NVIDIA SHIELD - konkurs na GRYOnline.pl zakończony, sprawdź czy wygrałeś tablet dla graczy

Tablet dla graczy NVIDIA SHIELD oraz zestawy gadżetów powędrowały już do zwycięzców konkursu. Zobacz listę laureatów i sprawdź czy znajdujesz się na niej również i Ty.

NVIDIA SHIELD - konkurs na GRYOnline.pl zakończony, sprawdź czy wygrałeś tablet dla graczy - ilustracja #1

Konkurs dotyczący tabletu dla graczy NVIDIA SHIELD dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy za Wasz udział i zapraszamy do sprawdzenia listy laureatów na stronie zabawy, znajdującej się pod adresem http://nvidiashield.gry-online.pl/. Na tej stronie możecie również przeczytać, z jakim zadaniem musieli zmierzyć się uczestnicy, aby stanąć do walki o nagrody. Przypominamy jednocześnie, że główną wygraną jest wymieniony wyżej tablet, a ponadto w konkursie rozdaliśmy także cztery dodatkowe zestawy gadżetów NVIDIA. Każdy z nich składa się z koszulki, kubka, smyczy, podkładki pod mysz oraz plecaka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a ponadto zapraszamy do zapoznania się ze zgłoszonymi pracami, znajdującymi się w konkursowym wątku na forum dyskusyjnym.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział, ponownie gratulujemy laureatom, a wszystkich zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na GRYOnline.pl!