Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2020, 16:00

Shadow Warrior 3 na kolejnym streamie TVGRY w ramach Find Your Next Game

Już w najbliższą sobotę odpalamy kolejne wydarzenie w ramach akcji Find Your Next Game, podczas którego spotkamy się z twórcami gry Shadow Warrior 3 ze studia Flying Wild Hog!

Do tej pory w ramach akcji Find Your Next Game przyjrzeliśmy się Cyberpunkowi 2077 i porozmawialiśmy z jednym z jego twórców, a także szczegółowo omówiliśmy nadchodzące gry Ubisoftu, czyli Assassin’s Creed: Valhalla, Far Cry 6 i Watch Dogs: Legion. W tym tygodniu postanowiliśmy powrócić na polskie podwórko, by zobaczyć z bliska kolejną grę FPP powstającą nad Wisłą, mianowicie Shadow Warrior 3.

Trzecia odsłona nowej serii Shadow Warrior (tak, pamiętamy o stareńkim pierwowzorze, stworzonym jeszcze na silniku Build) zaserwuje nam dawkę nieskrępowanej jatki, co też doskonale widać na opublikowanym niedawno fragmencie rozgrywki. My pójdziemy trochę dalej i przyjrzymy się temu tytułowi nieco wnikliwej, a pomogą nam w tym goście, którzy w sobotnie popołudnie odwiedzą nasze studio. Studio Flying Wild Hog reprezentować będą Kuba Opoń (reżyser gry) oraz Bartek Sawicki (główny producent). Panowie nie tylko przybliżą nam kulisy produkcji SW3, ale odpowiedzą również na pytania, które będziecie mogli zadawać w trakcie streama na czacie.

Na tym oczywiście nie koniec. Z racji tego, że będziemy świeżo po prezentacji gier Microsoftu oraz pierwszym publicznym pokazie rozgrywki z remake’u Mafii, obu tym tematom również poświęcimy należny czas. Studio prowadzić będą Mateusz Araszkiewicz i Mateusz Działowski z kanału TVGRY.

Streamy w ramach akcji Find Your Next Games realizujemy w profesjonalnym studio Fantasyexpo. Oficjalnym partnerem całego przedsięwzięcia jest również BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków. Pamiętajcie, wchodzimy na antenę w najbliższą sobotę, punktualnie o 14:00! Bądźcie z nami!

Shadow Warrior 3 na kolejnym streamie TVGRY w ramach Find Your Next Game - ilustracja #1
Shadow Warrior 3 na kolejnym streamie TVGRY w ramach Find Your Next Game - ilustracja #2

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!