Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2021, 19:00

autor: Maycuzai

Shadow Warrior 3 kolejną grą zaliczającą opóźnienie; zobacz nowy trailer

Shadow Warrior 3 kolejną grą przełożoną na przyszły rok. Na szczęście twórcy zapewniają, że obsuwa ma być niewielka, i serwują na pocieszenie nowy, soczysty trailer.

Sezon opóźnień trwa w najlepsze. Do „zacnego” grona przesuniętych tytułów należą już m.in. Elden Ring, Dying Light 2 czy Scorn. Niestety, niebawem dołączy do nich kolejna długo wyczekiwana produkcja – mowa o polskim Shadow Warrior 3. Choć twórcy zapewniali wcześniej o premierze gry jeszcze w tym roku, jest teraz pewne, że obietnicy tej nie uda im się spełnić. Na oficjalnym twitterowym koncie studia zamieszczono post mówiący:

Drodzy fani,

aby osiągnąć poziom jakości, który wyznaczyliśmy sobie jako studio, wraz z [wydawcą – dop. red.] Devolver Digital zdecydowaliśmy się przenieść premierę Shadow Warrior 3 na początek przyszłego roku.

Więcej szczegółów na temat nowego terminu już wkrótce.

Na ponowne dobycie miecza Nobitsura Kage i kolejne poszukiwania ciasteczek z wróżbą przyjdzie nam najpewniej poczekać do pierwszego kwartału 2022 roku. Shadow Warrior 3 ukaże się na PC-tach, Xboxie One i PS4 (powinien zadziałać też na Xboxie Series X/S i PS5 w ramach wstecznej kompatybilności).