Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2021, 10:58

autor: Gacek

Premiera Shadow Warrior 3 jeszcze w tym roku

Twórcy Shadow Warrior 3 informują na Twitterze, że już niedługo poznamy dokładną datę premiery gry.

Shadow Warrior 3 to kolejna część znanej serii gier akcji polskiego studia Flying Wild Hog. Gra opiera się na dynamicznej walce postacią, którą kontrolujemy z perspektywy pierwszej osoby. Twórcy udostępnili już parę zwiastunów produkcji, a teraz zapowiadają, że w sierpniu poznamy dokładną datę premiery. Gra zawita na komputery oraz konsole PlayStation i Xbox jeszcze w tym roku.

Fabuła produkcji przedstawi losy Lo Wanga, bohatera znanego z poprzednich części serii. Tym razem będzie on musiał pokonać potężnego, starożytnego smoka. Na jego drodze stanie wielu przeciwników pragnących go powstrzymać. Protagonista będzie bardzo zwinny, a w trakcie walki skorzystamy z wielu rodzajów broni palnej oraz katany – z pomocą takiego arsenału pokonamy wrogów na różne widowiskowe sposoby.

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie. Na początku ubiegłego tygodnia redaktorzy tvgry.pl przeprowadzili obszerny wywiad z twórcami pracującymi w studiu Flying Wild Hog. Jeśli ciekawią Was nowe produkcje deweloperów, zachęcam do zapoznania się z materiałem.