Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2018, 09:34

Shadow of The Tomb Raider na 9-minutowym zapisie rozgrywki

W sieci pojawił się ponad dziewięciominutowy zapis rozgrywki z Shadow of The Tomb Raider, pozwala on zobaczyć ukryte w dżungli miasto i eksplorację pełnego pułapek grobowca.

Gra ukaże się za niecałe dwa miesiące. - Shadow of The Tomb Raider na 9-minutowym zapisie rozgrywki - wiadomość - 2018-07-24
Gra ukaże się za niecałe dwa miesiące.
SHADOW OF THE TOMB RAIDER W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Eidos Montreal i Crystal Dynamics
  2. Deweloper wersji PC: Nixxes Software
  3. Wydawca: Square-Enix
  4. Gatunek: gra akcji
  5. Platformy: PC, XONE, PS4
  6. Data premiery: 14 września 2018.

Shadow of the Tomb Raider, czyli kolejna odsłona przygód Lary Croft, zapowiada się na jedną z najważniejszych premier roku. Dlatego z zainteresowaniem witamy wszystkie świeże materiały wideo z tej produkcji. Najnowszy stanowi trwający ponad dziewięć minut zapis rozgrywki.

Filmik pokazuje fragment kampanii rozgrywający się w Paititi, czyli ukrytym w dżungli mieście, zamieszkałym przez lud, który nie miał do tej pory kontaktu ze współczesną cywilizacją. W grze metropolia będzie miała otwartą strukturę i stanowić ma największy „hub”, jaki do tej pory pojawił się tej serii.

Paititi zostanie podzielone na wiele dzielnic i będzie pełne misji pobocznych, często prowadzących do ukrytych krypt. W mieście znajdziemy także rynek, gdzie skorzystamy z nowości w postaci systemu handlu wymiennego.

Co ciekawe, Shadow of the Tomb Raider pozwoli konfigurować odrębnie poziomy trudności dla walki, zagadek i eksploracji. Sami wybierzemy też, czy napotkane postacie będą mówiły w zrozumiałym dla nas języku, czy też usłyszymy ich własną mowę.

Przypomnijmy na koniec, że Shadow of the Tomb Raider zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 14 września tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Produkcja zaoferuje pełną polską wersję językową, a głosu Larze Croft ponownie udzieli Karolina Gorczyca, czyli aktóra, która wcieliła się w tę postać w dwóch poprzednich odsłonach cyklu.

  1. Graliśmy w Shadow of the Tomb Raider – Lara w królestwie Majów
  2. Oficjalna strona cyklu
  3. Wszystko o Shadow of the Tomb Raider (data premiery, fabuła, rozgrywka)