Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2018, 10:08

autor: Movis

Fallout 76 – beta odbędzie się w październiku

Firma Bethesda Softworks podzieliła się z fanami kilkoma szczegółami dotyczącymi okresu B.E.T.A. w Fallout 76. W testach wezmą udział wszyscy gracze z zamówieniami przedpremierowymi, a nieco wcześniej niż reszta zabawę rozpoczną posiadacze Xboksa One.

Przedstawiciel firmy Bethesda Softworks zdradził kolejne szczegóły dotyczące bety wieloosobowego Fallouta 76. W wiadomości na oficjalnym forum administrator jurassica zaznacza, że okres testowy rozpocznie się w październiku i dotyczyć będzie osób przedpremierowo zamawiających tytuł u wybranych sprzedawców.

Pionierska wyprawa na bezdroża dopiero w październiku. - Fallout 76 – beta odbędzie się w październiku - wiadomość - 2018-07-24
Pionierska wyprawa na bezdroża dopiero w październiku.

W spodziewany sposób na początku do rozgrywek dopuszczona zostanie jedynie niewielka grupka graczy, ale stopniowo dostęp otrzymają wszyscy, którzy zdecydowali się na wcześniejsze kupno. Bardziej przypomina to więc test serwerów niż typową betę, ale wiemy przecież, że akurat w przypadku Bethesdy początkowe bugi mogą być liczne. Informacja z Twittera sugeruje zaś, że na wcześniejszy start mogą liczyć użytkownicy Xboksa One, a nieco po nich B.E.T.A. trafi do posiadaczy PlayStation 4 i PC-tów.

Choć jak na razie brakuje jakichkolwiek dalszych szczegółów, to podczas tegorocznego wydarzenia QuakeCon (9-12 sierpnia) zostanie przeprowadzony panel Q&A, podczas którego Todd Howard i inni członkowie zespołu mają odpowiadać na pytania publiczności. Premiera Fallout 76 odbędzie się 14 listopada 2018 roku, na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Gra dostępna będzie w wersji z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Wszystko o Fallout 76 (fabuła, multiplayer, data premiery)
  3. Fallout 76 – zatrzęsienie informacji o grze