Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2017, 13:35

autor: Góral

SEVEN: The Days Long Gone - znamy termin premiery

Na najnowszym zwiastunie polskiej gry RPG SEVEN: The Days Long Gone ujawniono jej termin premiery. Dodatkowo zaprezentowano świat, który przyjdzie nam zwiedzać, i rożne sposoby rozgrywki.

SEVEN: The Days Long Gone - znamy termin premiery - ilustracja #1

Firma IMGN.PRO, wydawca gry SEVEN: The Days Long Gone od studia Fool's Theory, opublikowała zwiastun produkcji, prezentujący świat oraz rozmaite sposoby rozgrywki w nowym RPG-u. Nagranie nie jest zbyt długie, a o większości z ukazanych na nim elementów już wiedzieliśmy. Za to na samym końcu znajduje się najciekawsza informacja – termin premiery. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych 1 grudnia bieżącego roku.

SEVEN: The Days Long Gone będzie kolejną polską produkcją i kolejną zapowiadającą się naprawdę nieźle. Ma to być izometryczne RPG z otwartym światem. Podczas zabawy pokierujemy niejakim Terielem – złodziejem, który trafia na wyspę Peh, gdzie rozpoczyna się nasza przygoda.

Choć w ogólnych założeniach jest to RPG, to sama rozgrywka bardziej przypominać będzie skradankę. Bohater ma przemykać niezauważony po dachach budynków, przebierać się za strażników, chować się w krzakach i atakować z zaskoczenia czy też zastawiać pułapki. Oczywiście nie zabraknie elementów klasycznych dla rolplejów, jak zdobywanie nowego wyposażenia czy ulepszanie zdolności.

Ciekawie zapowiada się również świat gry, w którym występować będzie cykl dobowy wpływający na rozgrywkę. Podobnie ma się sprawa z warunkami pogodowymi, które również nie będą bez znaczenia i ułatwią lub utrudnią nam zabawę.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że studio Fool's Theory zostało założone m.in. przez byłych pracowników studia CD Projekt RED, którego nie trzeba przedstawiać.