Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 października 2017, 13:35

autor: Góral

SEVEN: The Days Long Gone - znamy termin premiery

Na najnowszym zwiastunie polskiej gry RPG SEVEN: The Days Long Gone ujawniono jej termin premiery. Dodatkowo zaprezentowano świat, który przyjdzie nam zwiedzać, i rożne sposoby rozgrywki.

SEVEN: The Days Long Gone - znamy termin premiery - ilustracja #1

Firma IMGN.PRO, wydawca gry SEVEN: The Days Long Gone od studia Fool's Theory, opublikowała zwiastun produkcji, prezentujący świat oraz rozmaite sposoby rozgrywki w nowym RPG-u. Nagranie nie jest zbyt długie, a o większości z ukazanych na nim elementów już wiedzieliśmy. Za to na samym końcu znajduje się najciekawsza informacja – termin premiery. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych 1 grudnia bieżącego roku.

SEVEN: The Days Long Gone będzie kolejną polską produkcją i kolejną zapowiadającą się naprawdę nieźle. Ma to być izometryczne RPG z otwartym światem. Podczas zabawy pokierujemy niejakim Terielem – złodziejem, który trafia na wyspę Peh, gdzie rozpoczyna się nasza przygoda.

Choć w ogólnych założeniach jest to RPG, to sama rozgrywka bardziej przypominać będzie skradankę. Bohater ma przemykać niezauważony po dachach budynków, przebierać się za strażników, chować się w krzakach i atakować z zaskoczenia czy też zastawiać pułapki. Oczywiście nie zabraknie elementów klasycznych dla rolplejów, jak zdobywanie nowego wyposażenia czy ulepszanie zdolności.

Ciekawie zapowiada się również świat gry, w którym występować będzie cykl dobowy wpływający na rozgrywkę. Podobnie ma się sprawa z warunkami pogodowymi, które również nie będą bez znaczenia i ułatwią lub utrudnią nam zabawę.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że studio Fool's Theory zostało założone m.in. przez byłych pracowników studia CD Projekt RED, którego nie trzeba przedstawiać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone