Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2019, 20:51

Seven Enhanced Edition zadebiutuje w tym miesiącu na PS4 i PC

Seven: The Days Long Gone – skradankowe RPG akcji od polskiego studia Fool's Theory – doczeka się rozszerzonej wersji. Pojawi się ona na rynku 26 marca tego roku na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. W jej skład wejdzie dodatek Drowned Past.

Skradankowe RPG akcji - Seven: The Days Long Gone produkcji polskiego studia Fool's Theory pojawi się ponownie w edycji rozszerzonej 26 marca tego roku. W oficjalnym komunikacie deweloper poinformował, że wersja Enhanced Edition trafi na komputery osobiste oraz konsolę PlayStation 4.

W Seven: Enhanced Edition Teriela czeka kolejna przygoda. - Seven Enhanced Edition zadebiutuje w tym miesiącu na PS4 i PC - wiadomość - 2019-03-12
W Seven: Enhanced Edition Teriela czeka kolejna przygoda.

Edycja ta oprócz podstawowej wersji gry zawierać będzie dodatek Drowned Past. Gracze będą w nim mogli ponownie wcielić się w rolę Teriela. Połączy on swoje siły z awanturniczą grupą znaną pod nazwą Enklawa, by splądrować wrak tajemniczego okrętu. Rozszerzenie to ma wystarczyć na siedem godzin zabawy.

Oprócz nowego wątku fabularnego Enhanced Edition doda także wiele nowych schematów, broni czy umiejętności. Dodatkowo, znajdą się tam typy przeciwników, których nie spotykało się w podstawowej wersji gry.

Każdy, kto posiada podstawową wersję produkcji, otrzyma Seven: Enhanced Edition jako bezpłatną aktualizację.

Warto przypomnieć, że Seven: The Days Long Gone to debiutancka produkcja polskiego studia Fool's Theory, które zostało założone przez byłych pracowników CD Projekt RED. Gra stanowi połączenie skradanki oraz RPG akcji. Wcielamy się w niej w Teriela – utalentowanego złodzieja, zesłanego na wyspę więzienną Peh. Wraz z mieszkającym w jego głowie demonem musi wykonać misję decydującą o losie cywilizacji. Produkcja zadebiutowała 1 grudnia 2017 roku na komputerach osobistych i zebrała mieszane recenzje.