Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 marca 2019, 20:50

Doom Annihilation – pierwszy trailer filmu

Wytwórnia Universal Pictures udostępniła pierwszy zwiastun nowej ekranizacji serii Doom. Film, zatytułowany Doom Annihilation, trafi na rynek jesienią tego roku.

Ledwie od paru dni fani serii Doom mogą zobaczyć oficjalne zdjęcia z zapowiedzianego w zeszłym roku aktorskiego filmu na licencji marki (via Dread Central), a już otrzymali kolejny prezent. W serwisie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun nadciągającej produkcji, zatytułowanej Doom: Annihilation. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Zwiastun zdradza też co nieco na temat fabuły, o której dotychczas nie wiedzieliśmy praktycznie nic. W trakcie seansu prześledzimy losy grupy komandosów, którzy odbierają wezwanie o pomoc z bazy na jednym z księżyców Marsa. Po przybyciu na miejsce bohaterowie muszą zmierzyć się z koszmarem, dosłownie z piekła rodem, w walce o przetrwanie. Całość prezentuje się mniej więcej tak, jak można było się spodziewać po ekranizacji Dooma: dużo akcji, szczypta horroru i wcale niemało demonów. Jak wyjdzie to w praktyce (czytaj: lepiej czy gorzej od tragicznego pierwszego filmu na licencji marki), przekonamy się jeszcze w tym roku. Doom: Annihillation zadebiutuje na jesieni, lecz nie zobaczymy go w kinach – tytuł będzie dostępny od razu na płytach DVD i Blu-Ray oraz w dystrybucji cyfrowej.

To już drugi film na licencji Dooma, aczkolwiek o pierwszym lepiej nie pamiętać. - Doom Annihilation – pierwszy trailer filmu - wiadomość - 2019-03-12
To już drugi film na licencji Dooma, aczkolwiek o pierwszym lepiej nie pamiętać.