Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 grudnia 2012, 11:32

Serwis gry-online.pl po apokalipsie – jedyne postapokaliptyczne podsumowanie 2012 roku

Co robi gracz po końcu świata, który przewidzieli Majowie? Oczywiście zabiera się za podsumowanie 2012 roku. W specjalnym, postapokaliptycznym materiale redakcja gry-online.pl opowiada o swoich ulubionych tytułach. The Walking Dead, Borderlands 2, DayZ – było w co grać!

O jakich grach z 2012 rozmawia się po końcu świata? - Serwis gry-online.pl po apokalipsie – jedyne postapokaliptyczne podsumowanie 2012 roku - wiadomość - 2012-12-21
O jakich grach z 2012 rozmawia się po końcu świata?

Wyobraźmy sobie, że Majowie się nie mylili i świat się skończył. W jego ruinach redakcja gry-online.pl postanowiła zrobić to, co należy. A więc podsumować ubiegły rok i wybrać najciekawsze produkcje. Jakie gry zrobiły największe wrażenie na Verminusie, Łosiu, UVim, Gambrinusie i T-bonie? Przekonajcie się w nowym, postapokaliptyczym reportażu. Na pewno nie zabraknie w nim takich tytułów jak The Walking Dead, XCOM, DayZ, czy chociażby Borderlands 2.

Z góry zaznaczamy, że materiał jest długi. Powód jest prosty – w tym roku nie brakowało gier ciekawych, pewnych zaskoczeń i czasem rozczarowań. O swoich wyborach opowiadają koledzy z redakcji, z których każdy ma nieco inne spojrzenie na to, co się działo. Wspólnym mianownikiem jest zachwyt nad The Walking Dead. Dobrze podsumował to Verminus: „Gdyby ktoś powiedział w ubiegłym roku, że gra Telltale będzie grą roku, wyśmialibyśmy go”.

To naturalnie nie koniec tematu podsumowania minionego roku – możecie spodziewać się kolejnych materiałów na temat najciekawszych produkcji oraz artykułów o różnych szczególnie istotnych trendach, jakie obserwowaliśmy w ostatnich miesiącach. Zajmiemy się też tym, na co warto czekać w 2013 roku. Na razie jednak zachęcamy do dyskusji – świat się jeszcze nie skończył, a rozmawiać jest o czym.

  1. Podsumowanie roku redakcji GRY-OnLine! - apokaliptyczne rozmówki