Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 kwietnia 2012, 12:55

autor: Sarge

Serwis GOG.com zatrudni specjalistę ds. wideo i multimediów

Na łamach strony internetowej GOG.com pojawiło się ogłoszenie o pracę dla przyszłego specjalisty ds. wideo i multimediów w popularnym serwisie dystrybucji cyfrowej. Aplikacje można składać do 1 maja bieżącego roku.

Serwis dystrybucji cyfrowej GOG.com poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. wideo i multimediów. Ogłoszenie na ten temat pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej, gdzie znajdziecie również wszelkie szczegóły oferty.

Do najważniejszych zadań przyszłego współpracownika należeć będzie nagrywanie, montowanie i produkowanie wysokiej jakości materiałów filmowych (zwiastunów, wywiadów, reklam itd.). Wszystkie będą przygotowywane w języku angielskim, więc wymagana jest doskonała jego znajomość w mowie i piśmie. Aplikant musi również wykazać się świetną obsługą oprogramowania Adobe, Final Cut Pro lub innego programu do obróbki wideo.

Serwis GOG.com zatrudni specjalistę ds. wideo i multimediów - ilustracja #1

Mile widziane jest doświadczenie w pracy w branży, przeprowadzaniu wywiadów i edycji wideo. Dodatkowym atutem może być posiadanie filmów, które stały się popularne w Internecie. Jeśli spełniacie poszczególne warunki i jesteście chętni do współpracy, to wysyłajcie CV i link do swoich prac filmowych na adres [email protected] (zgłoszenia wyłącznie w języku angielskim). Aplikacje będą przyjmowane do 1 maja.

GOG.com to serwis dystrybucji cyfrowej, który do niedawna od konkurencji wyróżniał się przede wszystkim tym, że oferował głównie klasyczne, nawet kilkunastoletnie gry dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych. Niedawno ofertę poszerzono jednak o nieco nowsze tytuły. Usługa została stworzona przez polską firmę CD Projekt.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.