Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 kwietnia 2020, 14:40

autor: Daria "Pri" Bocheńska

Serial Resident Evil w limbo, film Uncharted to odległa przyszłość

Film Uncharted po raz kolejny doświadcza opóźnień, tym razem związanych z pandemią koronawirusa. Początkowe plany, by serial Resident Evil zadebiutował na Netfliksie w czerwcu tego roku, także uległy zmianom. Produkcja nie ma wyznaczonego terminu premiery.

W SKRÓCIE
  1. Premiera filmu Uncharted, która miała odbyć się 5 marca 2021 roku, została przełożona na 8 października 2021 roku;
  2. serial Resident Evil bez terminu ukazania się na Netfliksie.

Coraz więcej produkcji filmowych i serialowych doświadcza opóźnień i dostaje nowe, bardziej odległe terminy premier. Dziś mamy złe wieści dotyczące tytułów bazujących na seriach gier komputerowych – Uncharted z Tomem Hollandem zmienił datę debiutu kinowego na jesień 2021 roku, natomiast serialowa adaptacja cyklu Resident Evil pozostaje bez konkretnego terminu ukazania się w serwisie Netflix.

Serial Resident Evil w limbo, film Uncharted to odległa przyszłość - ilustracja #1
Nowy termin premiery filmu Uncharted to 8 października 2021 roku.

Film Uncharted przechodził już wiele zmian, w tym przełożenie premiery. Została ona przesunięta z grudnia 2020 roku na 5 marca 2021 roku. Jednak następnej wiosny jeszcze nie będzie nam dane zobaczyć Toma Hollanda w roli Nathana Drake’a – według najnowszych informacji film wejdzie do kin 8 października 2021 roku.

Do tej pory praca przy tytule szła dość burzliwie – produkcja sześć razy straciła reżysera. Mówi się nawet, że nad filmem ciąży jakieś fatum. Ostatnie zmiany w ekipie są tematem, o którym pisaliśmy na początku marca. Zatrudniono wówczas nowego reżysera, Rubena Fleischera, a do obsady dołączył Antonio Banderas. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że 8 października przyszłego roku jest terminem, w którym tytuł faktycznie ukaże się w kinach.

Serial Resident Evil w limbo, film Uncharted to odległa przyszłość - ilustracja #2
Serial z początku miał ukazać się na Netfliksie w czerwcu tego roku. Obecnie data jego premiery nie jest znana.

Serial na podstawie gier z serii Resident Evil także znajduje się w niepewnej sytuacji. Pierwotnie zadebiutować miał w serwisie Netflix w czerwcu tego roku, jednak w niedawnym wywiadzie dla Deadline Martin Moszkowicz z Constantin Film wyznał, że trwają dyskusje na temat daty emisji tytułu.

Póki co, fani produkcji spod znaku Resident Evil będą musieli zadowolić się grami. Pocieszeniem może być zbliżająca się premiera Resident Evil 3, która odbędzie się 3 kwietnia. Do tego czasu wciąż można cieszyć się otwartą betą Resident Evil Resistance.

  1. Antonio Banderas zagra w Uncharted; film ma nowego reżysera
  2. Resident Evil (Netflix) – wyciek opisu fabuły serialu