Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 22:56

autor: Entelarmer

Sea of Thieves z 4 milionami graczy. Zobacz zwiastun nowej zawartości

Studio Rare zaprezentowało kolejny filmik poświęcony Sea of Thieves na targach E3 2018. Oprócz pochwalenia się przez twórców dobiciem do 4 milionów graczy materiał zdradza zawartość dwóch dużych darmowych rozszerzeń, które ukażą się w najbliższych miesiącach.

Lato przyniesie ze sobą sporo nowości w Sea of Thieves. - Sea of Thieves z 4 milionami graczy. Zobacz zwiastun nowej zawartości - wiadomość - 2018-06-11
Lato przyniesie ze sobą sporo nowości w Sea of Thieves.

Na konferencji firmy Microsoft nie mogło zabraknąć studia Rare i „ekskluzywnej” (w rozumieniu wydawcy) sieciowej gry akcji Sea of Thieves. Twórcy pokazali kolejny humorystyczny filmik, na którym nie omieszkali się pochwalić 4 milionami graczy, którzy spędzili na Morzu Złodziei 91 milionów godzin. Co jednak ważniejsze, materiał zdradził co nieco na temat przyszłości produkcji, a konkretniej – zapowiedzianych wcześniej dużych rozszerzeń: Cursed Sails oraz Forsaken Shores. Jeśli wierzyć zwiastunowi, pierwsze z nich zadebiutuje w przyszłym miesiącu i wprowadzi szkieletowych piratów, czyli załogi nieumarłych kontrolowane przez sztuczną inteligencję, jak również „pradawne zagrożenie” czyhające na graczy. Drugie z nich ukaże się w sierpniu, dodając tytułową lokację, w której znajdziemy m.in. aktywne wulkany. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Warto dodać, że obie darmowe aktualizację będą miały własne kampanie fabularne, być może dostępne tylko przez ograniczony czas, tak jak w przypadku The Hungering Deep. Oba uaktualnienia mają być znacznie większe, możemy więc spodziewać się także innych atrakcji. Przypomnijmy też, że według wcześniejszych informacji nad każdym z nich pracuje osobny zespół, skupiający się na innym aspekcie Sea of Thieves. Możemy zgadywać, że w Cursed Sails motywem przewodnim będzie rozgrywka PvE, ale w przypadku Forsaken Shores pozostają nam wyłącznie spekulacje. Na dalsze informacje musimy poczekać do publikacji kolejnych dzienników dewelopera, regularnie zamieszczanych przez Rare.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.