Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 22:43

autor: Adrian Werner

Awesome Adventures of Captain Spirit darmową grą twórców Life is Strange

Podczas konferencji firmy Microsoft studio DONTNOD Entertainment zapowiedziało The Awesome Adventures of Captain Spirit, czyli nową przygodówkę w uniwersum serii Life is Strange, która udostępniona zostanie w tym miesiącu całkowicie za darmo.

Gra ukaże się pod koniec czerwca - Awesome Adventures of Captain Spirit darmową grą twórców Life is Strange - wiadomość - 2018-06-10
Gra ukaże się pod koniec czerwca

Konferencja Microsoftu poprzedzająca targi E3 obfitowała w zapowiedzi nowych gier. Jedną z największych niespodzianek okazało się ujawnienie The Awesome Adventures of Captain Spirit, czyli przygodówki studia DONTNOD Entertainment. Co ciekawe, będzie to tytuł całkowicie darmowy.

Produkcja opowie o losach dziesięcioletniego chłopca imieniem Chris. Akcja osadzona będzie w tym samym uniwersum co Life is Strange, czyli inna seria tego zespołu, ale ma zaoferować kompletnie samodzielną historię, choć jednocześnie fani znajdą w niej zapowiedzi wątków, które odegrają istotną rolę w Life is Strange 2.

The Awesome Adventures of Captain Spirit zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Na premierę nie będziemy musieli czekać długo, gdyż nastąpi ona już 26 czerwca.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit