Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2019, 09:44

autor: Froozyy

Sea of Thieves - liczba graczy przekroczyła 8 milionów. Gra odżywa

Od czasu sporej aktualizacji wydanej pod koniec kwietnia do gry Sea of Thieves dołączyło 2 miliony nowych użytkowników. W tym momencie gra ma już ponad 8 milionów graczy.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Grę kupiło już ponad 8 milionów graczy. - Sea of Thieves - liczba graczy przekroczyła 8 milionów. Gra odżywa - wiadomość - 2019-06-13
Grę kupiło już ponad 8 milionów graczy.

Na tegorocznym panelu Inside Xbox na targach E3 jeden z twórców Sea of Thieves, Joe Neate, podzielił się z nami informacją o liczbie użytkowników sieciowej gry akcji stworzonej przez studio Rare. Od czasu udostępnienia sporej aktualizacji nazwanej Anniversary Update do rozgrywki w świecie piratów dołączyło 2 miliony użytkowników. Łącznie na głębokie wody wypłynęło już 8,4 miliona graczy, a ta liczba stale rośnie. Aktualizacja wydana pod koniec kwietnia bieżącego roku wprowadziła do gry możliwość łowienia ryb, walk na specjalnych arenach oraz nowe zadania.

Joe Neate oznajmił również, że ostatni miesiąc był dla produkcji trzecim najlepszym pod względem napływu graczy (przed nim są tylko dwa miesiące tuż po premierze gry). Z racji tego osiągnięcia, każdy z graczy po zalogowaniu się otrzyma zestaw elementów kosmetycznych do zdobienia statku inspirowany serią gier Halo. Nagrodę można odebrać do 15 czerwca.

Master Chief na pełnym morzu. - Sea of Thieves - liczba graczy przekroczyła 8 milionów. Gra odżywa - wiadomość - 2019-06-13
Master Chief na pełnym morzu.

Mimo wciąż istniejących problemów w grze widać, że producenci nie zamierzają zwalniać tempa. Jak powiedział Joe Neate – twórcy chcą skupić się na wydawaniu regularnych aktualizacji, tak aby gracze wiedzieli, kiedy warto powrócić do gry. Oprócz tego dodał, że w Anniversary Update miały pojawić się zwierzątka (ang. pets), jednak uznano, że ta funkcja nie jest jeszcze dopracowana. Oznaczać to może, że dostaniemy je wraz z kolejną dużą aktualizacją.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Sea of Thieves

Sea of Thieves