Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2021, 15:36

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Scenki z GTA Online The Contract rozbudzą Wasz głód na granie w GTA

Tym, co przyciągnęło niegdyś graczy do GTA V, była jego filmowość. Jeśli brakowało Wam tego w ostatnim czasie, to aktualizacja The Contract do GTA Online zdecydowanie jest czymś, czego potrzebujecie.

W SKRÓCIE:
  1. Wczoraj do GTA Online trafiła nowa aktualizacja The Contract.
  2. Poza ciekawym wątkiem fabularnym, w grze pojawiło się również sporo przerywników filmowych, z których słynie seria studia Rockstar Games.

Wczoraj wydana została aktualizacja do GTA Online o nazwie The Contract, w której gracze mogą rozegrać nowy wątek fabularny. Jednak tym, co poza samą historią zawartą w aktualizacji może spodobać się graczom, są także cutscenki, które przywracają starą, dobrą „filmowość” GTA V.

Jeśli chcecie się przekonać na własne oczy (bez konieczności odpalania gry), czy przerywniki filmowe faktycznie trzymają poziom, to kanał AFGuidesHD przychodzi z pomocą. Jego twórca udostępnił materiał, w którym zebrał wszystkie obecne w The Contract cutscenki.

Akcja fabularnych misji The Contract ma miejsce kilka lat po zakończeniu głównego wątku GTA V i skupia się wokół Dr. Dre, któremu skradziono telefon. Nie byłoby to nic wielkiego, gdyby nie fakt, że zawierał on nieopublikowane utwory muzycznej legendy.

W odzyskaniu zguby Dr. Dre pomaga znany z „piątki” Franklin wraz ze swoją agencją F. Clinton & Partner. Poza misjami aktualizacja wprowadza do gry także dodatkowe samochody, broń, stację radiową oraz wiele innych nowości, o których pisaliśmy tutaj.