Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2020, 19:52

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Saints Row 5 wciąż w produkcji – zapewnia Volition

Studio Volition postanowiło uspokoić fanów Saints Row i przypomnieć im, że piąta część tej serii wciąż znajduje się w produkcji. Jednocześnie twórcy zwracają uwagę na to, że zapowiedziany wczoraj remaster trzeciej odsłony cyklu będzie dziełem zespołu Sperasoft.

Wczorajsza zapowiedź gry Saints Row: The Third Remastered zdenerwowała niektórych fanów serii czekających na jakiekolwiek informacje dotyczące jej piątej odsłony. W odpowiedzi na tweet jednego z nich, który stwierdził, że miłośnicy marki wyglądają „całkowicie nowej gry”, sprawujące pieczę nad cyklem studio Volition przyznało, że „nowe Saints Row znajduje się w produkcji”. Ekipa dodała również, że zremasterowana wersja „trójki” nie będzie ich dziełem, lecz zespołu Sperasoft.

Warto przypomnieć, że w sierpniu 2019 roku firma THQ Nordic po raz pierwszy wspomniała o Saints Row V, dodając, że projekt znajduje się na zaawansowanym etapie produkcji. W listopadzie ujawniono natomiast, że więcej na temat tego tytułu dowiemy się w bieżącym roku. Fanom marki nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość; Saints Row: The Third Remastered mogą potraktować natomiast jako swoistą przystawkę do dania głównego.

Saints Row 5 wciąż w produkcji – zapewnia Volition - ilustracja #1
Pamiętając poprzednie wyczyny studia Volition, trudno sobie wyobrazić, jakie atrakcje mogą na nas czekać w piątym Saints Row.
  1. Oficjalna strona internetowa serii Saints Row