Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2016, 13:19

autor: Arantasar

Ruszyła zamknięta faza beta-testów gry Steep

Ruszyły beta-testy gry Steep – symulatora zimowych sportów ekstremalnych. Ich pierwsza – zamknięta – faza potrwa do 14 listopada, druga – otwarta – planowana jest od 18 do 21 listopada. Jednocześnie firma Ubisoft ujawniła zawartość przepustki sezonowej. Tytuł ukaże się 2 grudnia.

Dziś ruszyły zapowiedziane pod koniec października beta-testy gry Steep – osadzonego głównie w Alpach symulatora zimowych sportów ekstremalnych.

Przepustka sezonowa gry Steep zaoferuje jeszcze bardziej ekstremalne wrażenia. - Ruszyła zamknięta faza beta-testów gry Steep - wiadomość - 2016-11-10
Przepustka sezonowa gry Steep zaoferuje jeszcze bardziej ekstremalne wrażenia.

Ich pierwsza – zamknięta – faza potrwa do 14 listopada. Druga – otwarta – część rozpocznie się 18 listopada i będzie trwała do 21 listopada. W ramach testów gracze otrzymali do swojej dyspozycji trzy z docelowych siedmiu inspirowanych Alpami regionów – pasmo Aravis położone w zachodniej Francji, góry Tyrolu oraz tzw. Igły o krajobrazie przypominającym księżycowy. Oprócz tego testerzy mogą uczestniczyć w dziewięciu Mountain Stories, w których pretekstem do wykonywania widowiskowych akrobacji są fabularyzowane przygody naszego bohatera. Za ukończenie danych misji i wyzwań otrzymamy dodatkowy ekwipunek oraz elementy stroju.

Aby wziąć udział w testach należy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji. Przy okazji zaprezentowano nowy zwiastun tytułu, który możecie zobaczyć poniżej:

Jednocześnie firma Ubisoft ujawniła dodatkową zawartość, jaką otrzymają posiadacze przepustki sezonowej gry. W ciągu kilku miesięcy po premierze ukażą się trzy zorganizowane tematycznie rozszerzenia, wprowadzające nowe aktywności oraz stroje dla naszych postaci. Zawartość poszczególnych DLC przedstawia się następująco:

  • Winter Fest Pack – rozszerzenie wprowadzi do gry sanki sportowe, dzięki czemu uzyskamy dostęp do nowych wyzwań i konkurencji,
  • Extreme Pack – dodatek wzbogaci rozgrywkę o trzy nowe sporty ekstremalne związane ze skokami z dużych wysokości i szybowaniem: skoki ze skrzydłem odrzutowym, base jumping oraz speed gliding, czyli zjazdy na nartach (lub snowboardzie) z wykorzystaniem skrzydła o zredukowanych osiągach, które jest w stanie od czasu do czasu na krótko unieść narciarza, pozwalając mu wykonać tzw. księżycowe skoki,
  • Adrenaline Pack – podstawą DLC będzie Moonlight Pack, dodający trzy dodatkowe aktywności nocne oraz ekwipunek niezbędny do ich prawidłowego wykonywania w nieprzyjaznych warunkach.

Wszystkie rozszerzenia będą zawierały ponadto nowe kostiumy, ekwipunek oraz różnego rodzaju dodatki. Oprócz tego posiadacze przepustki sezonowej otrzymają świąteczny strój bałwanka, specjalne bilety na wirtualny przelot helikopterem w trudno dostępne miejsca oraz 10 tysięcy kredytów do wykorzystania w grze od momentu premiery. Season Pass jest dołączany do wydania w wersji Gold Edition.

Gra ukaże się 2 grudnia. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Steep to zręcznościowy symulator ekstremalnych górskich sportów zimowych. Rozgrywka toczy się w otwartym świecie i kładzie spory nacisk na funkcje społecznościowe. Gracze bawią się wspólnie w lokacjach będących odzwierciedleniem najbardziej charakterystycznych miejsc Alp i Alaski.