Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 czerwca 2024, 19:15

Trwa Piłkarska Ruletka GOL-a 2024. Typuj rezultaty meczów, by wygrać cenne nagrody

Wystartowała kolejna edycja Piłkarskiej Ruletki GOL-a. Typujcie wyniki meczów i zdobywajcie punkty, aby wygrać atrakcyjne nagrody – gry piłkarskie, gadżety oraz roczne Abonamenty Premium VIP na GRYOnline.pl.

AKTUALIZACJA:

Przypominamy, że trwa Piłkarska Ruletka GOL-a 2024. Wprawdzie do pierwszego gwizdka na turnieju w Niemczech pozostało jeszcze 11 dni, ale początek czerwca będzie wypełniony growymi pokazami – m.in. Summer Game Fest, Xbox Games Showcase czy Ubisoft Forward – które powinny wzbudzić wiele pozapiłkarkich emocji.

Dlatego też zawczasu warto się upewnić, że w ich przypływie nie zapomnicie wytypować rezultatów pierwszych spotkań. Niemcy czy Szkocja? Hiszpania czy Chorwacja? Polska czy Holandia? Zasady zabawy znajdziecie poniżej.

Oryginalna wiadomość (22 maja)

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 zbliżają się wielkimi krokami, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi już 14 czerwca na stadionie w Monachium. Dlatego też rozpoczynamy tradycyjną już Piłkarską Ruletkę GOL-a, czyli przygotowaną dla Was, czytelników naszego portalu, zabawę w typowanie wyników meczów. Dla najlepszych uczestników przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.

Weź udział w Piłkarskiej Ruletce GOL-a

Zasady

Przede wszystkim, zanim przystąpicie do zabawy, koniecznie zapoznajcie się z pełnym regulaminem Piłkarskiej Ruletki GOL-a 2024.

Konkurs dostępny jest dla każdego pełnoletniego zarejestrowanego użytkownika portalu GRYOnline.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, możecie je założyć. Gdy już to zrobicie, przejdźcie na stronę akcji i zacznijcie typować. Jeśli prawidłowo wskażecie rezultat spotkania, otrzymacie liczbę punktów zgodną z poniższą rozpiską:

  1. mecz w fazie grupowej – 1 punkt;
  2. mecz w 1/8 finału – 2 punkty;
  3. mecz w ćwierćfinałach – 3 punkty;
  4. mecz w półfinałach – 4 punkty;
  5. finał – 6 punktów.

Im więcej punktów zbierzecie, tym wyżej znajdziecie się w rankingu. 10 osób z najwyższymi wynikami zakwalifikuje się do drugiej części konkursu, zyskując tym samym możliwość wygrania nagrody. Na tym etapie uczestnicy otrzymają wiadomość e-mail z pytaniem konkursowym: „Na ilu stadionach rozgrywano mecze piłkarskie turnieju w Niemczech?”. Czas na odesłanie odpowiedzi to siedem dni roboczych.

Pamiętajcie również o tym, że:

  1. każdy mecz można obstawić tylko raz (swojego typu nie da się zmienić) – lepiej dobrze się zastanówcie, zanim dokonacie wyboru, ponieważ wtedy nie będzie już odwrotu;
  2. nie ma obowiązku typowania wszystkich spotkań – co za tym idzie, do zabawy dołączyć można w dowolnym momencie;
  3. aby móc przystąpić do drugiego etapu konkursu, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie pozostałych danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach [...]” w zakładce „Ustawienia”).

Nagrody

10 najlepiej typujących osób podczas tegorocznej edycji Piłkarskiej Ruletki GOL-a otrzyma zestaw składający się z gry Football Manager 2024 w wersji pudełkowej (Steam) oraz figurki niespodzianki piłkarza, która ujawniona zostanie w późniejszym terminie.

Ponadto w każdym zestawie znajdzie się paczka z losowo wybranymi gadżetami z różnych gier, takich jak np. Wiedźmin 3, Hogwarts Legacy, Doom czy Mortal Kombat. Warto wspomnieć, że nagrody przygotowane zostały wraz z firmami Cenega oraz Good Loot.

Dodatkowo zwycięzcy otrzymają roczny abonament Premium VIP na GRYOnline.pl.

Nie pozostaje mi nic innego, niż życzyć wszystkim dobrej zabawy i udanego typowania. Powodzenia!

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej