Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 czerwca 2024, 15:32

autor: Kamil Kleszyk

Piłkarska Ruletka GOL-a 2024 trwa. Podkręcamy atmosferę, ujawniając kilka ciekawostek

Już tylko kilka dni pozostało do europejskiego piłkarskiego święta. W związku z tym przypominamy o Piłkarskiej Ruletce. Za prawidłowe typy otrzymacie nagrody.

W najbliższy piątek (tj. 14 czerwca) rozpocznie się kolejny wyczekiwany piłkarski turniej. Na organizowanej w Niemczech imprezie wystąpią 24 ekipy – w tym nasza reprezentacja – które powalczą o najważniejszy puchar państwowych rozgrywek piłkarskich na Starym Kontynencie. I chociaż emocje związane z nadchodzącą imprezą już teraz sięgają zenitu, dodatkowej pikanterii rozgrywkom dodaje Piłkarska Ruletka GOL-a.

Weź udział w Piłkarskiej Ruletce GOL-a

Co prawda, organizowana po raz kolejny przez redakcję serwisu GRYOnline.pl zabawa dopiero się rozkręca, ale z wytypowanych przez Was wyników można wyciągnąć już pewne obserwacje. Wynika z nich, że praktycznie nikt nie daje szans Szkocji w meczu otwarcia z Niemcami. Niewiele osób widzi także szansę na zwycięstwo Polski w starciu z Holandią. Trzema punktami według „typerów” Polska powinna się cieszyć dopiero po meczu z Austrią. Z kolei w pojedynku z Francją zdecydowana większość uczestników zabawy stawia na zwycięstwo „Trójkolorowych”.

Jeżeli jeszcze nie oddaliście głosu na przewidywany rezultat meczu, wejdźcie na stronę ruletki – to nic nie kosztuje, a może skutkować świetnymi prezentami.

Przypomnijmy, że najtrafniej typujący użytkownicy nagrodzeni zostaną grami Football Manager 2024 w wersji pudełkowej oraz gadżetami z produkcji takich jak Wiedźmin 3, Hogwarts Legacy, Doom czy Mortal Kombat. Oprócz tego zwycięzcy otrzymają roczny abonament Premium VIP w serwisie GRYOnline.pl. Z regulaminem Piłkarskiej Ruletki zapoznacie się pod tym linkiem.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej