Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2018, 14:24

autor: Adrian Werner

Ruszyła otwarta beta The Crew 2

Ruszyła otwarta beta gry wyścigowej The Crew 2. Testy potrwają do 25 czerwca, a ich przebieg umilą konkursy z ciekawymi nagrodami.

Pełna wersja gry wjedzie na półki sklepów 29 czerwca. - Ruszyła otwarta beta The Crew 2 - wiadomość - 2018-06-21
Pełna wersja gry wjedzie na półki sklepów 29 czerwca.
THE CREW 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ivory Tower
  2. Wydawca: Ubisioft
  3. Gatunek: gra wyścigowa
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 29 czerwca 2018 r.

Firma Ubisoft dotrzymała obietnicy złożonej na konferencji poprzedzającej targi E3. Dzisiaj wystartowała otwarta beta The Crew 2, czyli gry wyścigowej studia Ivory Tower. Testy ruszyły już na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. W przypadku ostatniej z tych platform na razie dostępna jest tylko wersja w usłudze Uplay. Na Steamie twórcy mają lekkie opóźnienie, ale i tam zabawa powinna zacząć się za kilka godzin.

Na testowanie gry nie będziecie mieli dużo czasu, gdyż otwarta beta dobiegnie końca 25 czerwca tego roku. W jej trakcie gracze mogą nagrywać i udostępniać swoje popisy kaskaderskie. Społeczność wybierze najlepszy z takich filmików, a jego autor zostanie nagrodzony Złotą Edycją The Crew 2. Można również wygrać rzeczywisty przejazd z kierowcą Bryce’em Menziesem. Po szczegóły dotyczące obu konkursów odsyłamy na oficjalną stronę.

Pełna wersja The Crew 2 trafi do sprzedaży 29 czerwca, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Trzy dni wcześniej produkcję otrzymają osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe. Tytuł zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Jeśli zamierzacie skorzystać z otwartej bety The Crew 2 na PC, to przed pobraniem gry warto zaznajomić się z jej wymaganiami sprzętowymi. Przypomnijmy na koniec, że produkcja podąży szlakiem wytyczonym przez wiele innych projektów firmy Ubisoft i będzie rozwijana przez długi czas po premierze. Autorzy niedawno ujawnili, czego możemy się spodziewać w pierwszym roku. Co ważne, wszystkie nowe elementy, w tym trasy i maszyny, udostępniane będą za darmo, a posiadanie przepustki sezonowej pozwoli jedynie otrzymać je tydzień przed resztą społeczności.

  1. Oficjalna strona The Crew 2

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej