Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2018, 10:06

autor: Adrian Werner

The Crew 2 - poznaliśmy plany rozwoju gry na pierwszy rok

Firma Ubisoft poinformowała, że The Crew 2 będzie rozwijane przez co najmniej rok po premierze za pomocą darmowych aktualizacji. Co miesiąc otrzymamy dwa nowe pojazdy, a co trzy miesiące duży patch z dodatkowymi trybami, maszynami i opcjami. Ponadto jeszcze przed premierą gry odbędą się otwarte beta-testy. Potwierdzono też koniec rozwoju pierwszej części The Crew.

Autorzy mają ambitne plany rozwoju gry. - The Crew 2 - poznaliśmy plany rozwoju gry na pierwszy rok - wiadomość - 2018-06-07
Autorzy mają ambitne plany rozwoju gry.

Sukces Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pokazał jak dobre efekty może przynieść wspieranie gier długo po premierze. Będąca wydawcą tej produkcji firma Ubisoft nie zignorowała tej lekcji, na czym skorzystali grający w tytuły takie jak Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, czy For Honor. Okazuje się, że na podobną obsługę będą mogli fani The Crew 2. Właśnie ujawniono jak będzie wyglądał pierwszy rok tej produkcji.

Plany rozwoju The Crew 2 na pierwszy rok

The Crew 2 ukaże się 29 czerwca, równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Potem co trzy miesiące mamy otrzymywać duże darmowe aktualizacje z nową zawartością. Pierwsza z nich zatytułowana zostanie Gator Rush i zadebiutuje we wrześniu tego roku. Patch pozwoli brać udział w wyścigowych wyzwaniach w tropikalnych lokacjach i na bagnach. Doda także pięć nowych maszyn, w tym poduszkowiec. Ponadto wprowadzony zostanie nowy poziom rzadkości dla części. Z kolei w zimowej aktualizacji pojawi się m.in. niedostępny wcześniej tryb PvP.

Osoby z przepustką sezonową otrzymają w dniu premiery trzy unikalne maszyny. Kolejne dodawane będą w darmowych aktualizacjach - po dwie na miesiąc i w ich przypadku posiadacze season passa dostaną je jedynie tydzień przed resztą społeczności.

Otwarta beta The Crew 2 już wkrótce

Ubisoft obiecało, że przed premierą The Crew 2 będziemy mieli okazję sprawdzić grę w otwartej becie. Na razie wciąż nie ujawniono terminu jej startu, ale oficjalna strona została właśnie zaktualizowana o informację, że testy ruszą już wkrótce, a konkrety poznamy podczas targów E3.

Przypomnijmy, że konferencja wydawcy na tej imprezie rozpocznie się 11 czerwca o 22:00 czasu polskiego.

Koniec rozwoju pierwszego The Crew

Ludzie ze studia Ivory Tower uwijają się obecnie jak w ukropie, aby ukończyć The Crew 2 i pracują nad aktualizacjami z nową zawartością. Dlatego nie zaskoczył nas wpis na oficjalnym blogu, w którym autorzy poinformowali, że nie zamierzają już dalej rozwijać pierwszej części serii.

Nie oznacza to jednak porzucenia The Crew. Serwery gry dalej będą działały, a wszystkie pojawiające się problemy techniczne mają być usuwane. Po prostu nie możemy liczyć na żadną nową zawartość, co jest zrozumiałe w przypadku trzyletniej już produkcji.

  1. Oficjalna strona The Crew 2