Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2019, 13:05

autor: AlexB

Ruszyła otwarta beta Anno 1800

Wystartowała otwarta beta Anno 1800. Do 14 kwietnia każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić, jak sprawuje się w akcji nowa odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych. Pełna wersja zadebiutuje 16 kwietnia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś o 2:00 czasu polskiego wystartowały otwarte beta-testy Anno 1800, czyli przeznaczonej wyłącznie na PC kolejnej odsłony kultowej serii strategii ekonomicznej, za stworzenie której odpowiada niemieckie studio Blue Byte. Potrwają one do niedzieli 14 kwietnia. Udział w nich mogą wziąć wszystkie osoby, niezależnie od tego, czy złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł. Wystarczy otworzyć kartę produktu w Epic Games Store bądź na platformie Uplay i ściągnąć niezbędne pliki. Beta jest dostępna w polskiej wersji językowej (obejmującej wyłącznie napisy).

Anno 1800 przeniesie nas w burzliwe czasy rewolucji przemysłowej. - Ruszyła otwarta beta Anno 1800 - wiadomość - 2019-04-12
Anno 1800 przeniesie nas w burzliwe czasy rewolucji przemysłowej.

W ramach otwartych beta-testów Anno 1800 można sprawdzić zarówno tryb multiplayer, jak i cały pierwszy akt kampanii fabularnej. Według oficjalnego komunikatu, wersja udostępniona przez firmę Ubisoft jest bardzo zbliżona do tego, co gracze otrzymają na premierę. Nie jest to jakoś specjalnie zaskakujące, zważywszy na fakt, że tytuł zadebiutuje 16 kwietnia. Dzięki takiemu rozwiązaniu twórcy osiągają dwie rzeczy – po pierwsze, mogą oni przekonać wciąż wahające się osoby do kupna tytułu, a po drugie, pokazują uczestnikom zamkniętych beta-testów, jakie zmiany i usprawnienia zostały wprowadzone na podstawie odzewu społeczności.

Zanim rozpoczniecie zabawę w otwartej becie Anno 1800, zachęcamy do zapoznania się z poniższą tabelą wymagań sprzętowych. Miejcie również na uwadze fakt, że postępy poczynione w trakcie testów nie zostaną przeniesione do pełnej wersji.

Jeśli nie będziecie mogli osobiście sprawdzić otwartej bety Anno 1800, z pomocą przyjdą Wam youtuberzy i streamerzy. Nie ma bowiem żadnych ograniczeń w pokazywaniu zawartości gry. Warto jednak choć na chwilę ją uruchomić, przynajmniej jeśli jesteśmy zainteresowani kupnem. Wszyscy uczestnicy testów otrzymają bowiem specjalną nagrodę – skwer z planszami do gry w szachy, którym można upiększyć nasze miasto.

Na koniec przypominamy, że osoby, które zakupiły Anno 1800 przedpremierowo, mogą już ściągać pliki pełnej wersji na Uplayu, Steamie oraz Epic Games Store. Tytuł waży około 25 GB. Jeśli zamówiliście wersję pudełkową i mieliście nadzieję, że ściąganie Was ominie, to musimy Was zmartwić. W dniu premiery będzie musieli dociągnięcia patcha, ważącego około 23 GB.

  1. Oficjalna strona gry Anno 1800
  2. Anno 1800 – poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anno 1800

Anno 1800