Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2019, 21:42

autor: aadamus

Otwarta beta Anno 1800 rozpocznie się 12 kwietnia

Premiera Anno 1800 zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak ona nastąpi, każdy zainteresowany będzie mógł uczestniczyć w otwartych beta-testach, które odbędą się od 12 do 14 kwietnia. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta na platformie Uplay lub Epic Games Store.

Otwarta beta Anno 1800 będzie dostępna w przyszły weekend. - Otwarta beta Anno 1800 rozpocznie się 12 kwietnia - wiadomość - 2019-04-05
Otwarta beta Anno 1800 będzie dostępna w przyszły weekend.

Premiera Anno 1800 zapowiedziana jest na 16 kwietnia tego roku. Zgodnie z zapowiedziami twórców, zanim to nastąpi, wszyscy chętni gracze będą mieli okazję ograć produkcję w czasie otwartych beta testów, które odbędą się w ostatni weekend przed premierą, czyli od 12 do 14 kwietnia. Do wzięcia udziału nie będzie wymagana żadna dodatkowa rejestracja. W becie uczestniczyć może każdy, kto pobierze produkcję za pomocą klienta Uplay lub Epic Games Store.

W czasie trwania bety gracze będą mieli okazję zapoznać się z pierwszym aktem kampanii fabularnej oraz trybem mulitplayer. Do zabawy wymagane będzie stałe połączenie z Internetem. Należy także pamiętać, że zapisy, które zostały wykonane w tym czasie, nie zostaną zachowane. W finalnej wersji produkcji przygodę będzie trzeba rozpocząć na nowo.

Warto przypomnieć, że Anno 1800 to kolejna odsłona strategii ekonomicznych, w których zadaniem gracza jest stworzenie dobrze prosperującego miasta. W przypadku tej części akcja osadzona została w epoce rewolucji przemysłowej.