Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 lipca 2018, 09:15

Ruszył darmowy weekend Destiny 2

Ruszył darmowy weekend Destiny 2, czyli wydanego w zeszłym roku sieciowego FPS-a studia Bungie. W zabawie mogą wziąć udział tylko gracze pecetowi.

Zabawa potrwa do jutrzejszego wieczora. - Ruszył darmowy weekend Destiny 2 - wiadomość - 2018-07-07
Zabawa potrwa do jutrzejszego wieczora.
DESTINY 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bungie
  2. Wydawca: Activision
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PS4, XONE, PC
  5. Data premiery na konsolach: 6 września 2017 r.
  6. Data premiery na PC: 24 października 2017 r.

Od premiery Destiny 2 minęło już wiele miesięcy. Mimo to strzelanka studia Bungie wciąż wzbudza spore emocje. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji w nią zagrać, to warto skorzystać z trwającego obecnie darmowego weekendu.

Promocja dotyczy tylko wydania pecetowego gry i potrwa do jutrzejszego wieczora. Zainteresowani powinni udać się na stronę serwisu Battle.net, skąd mogą pobrać instalator.

Przypomnijmy, że Destiny 2 ukazało się 6 września ubiegłego roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Z kolei 24 października otrzymaliśmy wersję pecetową. Był to debiut marki na PC, gdyż pierwsza część cyklu jest dostępna wyłącznie na konsolach.

Gra została przyjęta dosyć ciepło, przynajmniej przez media branżowe. Wersja na PlayStation 4 może pochwalić się obecnie średnią ocen na poziomie 85% według serwisu Metacritic. Z kolei nasz redaktor wystawił produkcji notę 8.0/10. Sami gracze są bardziej krytyczni, głównie z powodu powolnego tempa rozwoju oraz zbyt małej ilości nowości i ulepszeń w porównaniu z pierwszą odsłoną.

Do tej pory gra otrzymała dwa dodatki. W grudniu ukazało się Destiny 2: Curse of Osiris, a w maju otrzymaliśmy Destiny 2: Warmind. Z kolei na wrzesień zaplanowano premierę Destiny 2: Forsaken. Ostatnie z tych rozszerzeń jest bardzo wyczekiwane, gdyż poza nową zawartością ma także przynieść powrót znanych z pierwszej części losowych statystyk uzbrojenia i tym samym dać graczom większą motywację do polowań na najlepsze warianty zabawek.

  1. Recenzja gry Destiny 2 – diablo dobra strzelanka
  2. Wszystko o Destiny 2
  3. Oficjalna strona gry