Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Tequila Games Press Release 26 listopada 2014, 14:15

Ruszają zapisy do bety Earthcore: Shattered Elements

Sto miejsc w zamkniętych beta testach cyfrowej karcianki czeka na wszystkich graczy, którzy posiadają iPada i zarejestrują się na specjalnej stronie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Na stronie www.earthcoregame.com/beta wystartowały zapisy do zamkniętych beta testów niezwykłej cyfrowej karcianki od Tequila Games, która ma szansę wprowadzić wiele nowych rozwiązań do skostniałego gatunku. 100 graczy wybranych spośród wszystkich zgłoszeń otrzyma niepowtarzalną okazję zagrania w Earthcore: Shattered Elements na długo przed oficjalną premierą oraz zdobędzie specjalne nagrody w pełnej wersji gry.

Ruszają zapisy do bety Earthcore: Shattered Elements - ilustracja #1

Zamknięte beta testy Earthcore: Shattered Elements pozwolą graczom spróbować swoich sił w bitwach opartych na zasadzie rywalizacji trzech żywiołów - ognia, wody i ziemi. Gracze sprawdzą również w akcji innowacyjną mechanikę ryzyka oraz crafting kart polegający na łączeniu ze sobą umiejetności specjalnych. Ten rewolucyjny system w pełnej wersji gry umożliwi stworzenie ponad 500,000 unikatowych kart, dając niespotykaną dotąd skalę możliwości planowania i adaptowania swoich taktyk walki.

Tequila Games zaprasza do zapisywania się wszystkich miłośników gier karcianych (tych papierowych oraz cyfrowych), jak również innych graczy, którzy chcieliby mieć swój wkład w powstanie gry. Aby wziąć udział w zamkniętych beta testach Earthcore: Shattered Elements, gracze muszą posiadać iPada 3, iPada Mini Retina lub nowsze tablety firmy Apple.

Zamknięte beta testy wystartują w połowie grudnia, a pełna wersja gry zadebiutuje na urządzeniach z systemem iOS w pierwszym kwartale 2015 roku.

Zapisy do bety Earthcore: Shattered Elements dostępne są na stronie: www.earthcoregame.com/beta

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Earthcore: Shattered Elements

Earthcore: Shattered Elements