Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 listopada 2014, 13:15

autor: Góral

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziemy Kalendarz Gracza 2015

Do najnowszego numeru popularnego magazynu PSX Extreme dołączany jest Kalendarz Gracza na 2015 rok. W związku z tym cena wydania została jednorazowo podniesiona do 12,90 zł.

Okładka Kalendarza Gracza. - W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziemy Kalendarz Gracza 2015 - wiadomość - 2014-11-26
Okładka Kalendarza Gracza.

Firma ADVERTIGO S.A., wydawca PSX Extreme, poinformowała, że w najnowszym, grudniowym numerze magazynu znajdziemy specjalny dodatek – Kalendarz Gracza na 2015 rok. W związku z tym cena miesięcznika została jednorazowo podniesiona do 12,90 zł. W przesłanej wiadomości prasowej, Grzegorz Drabik, redaktor naczelny, stwierdził, że:

„Dla wszystkich czytelników, fanów gier wideo, postanowiliśmy przygotować specjalny dodatek, dzięki któremu kolejne 12 miesięcy będą mogli spędzić w efektownym towarzystwie najbardziej oczekiwanych hitów i swojego ulubionego PSX Extreme. Przy współpracy z wydawcami polskimi i zagranicznymi wybraliśmy 12 fantastycznych artów z gier, które barwnie i ciekawie ozdobią najbliższe otoczenie każdego gracza. Co więcej, kalendarz zawiera na swoich kartach daty premier gier, które ukażą się w 2015 roku.”

Poniżej znajdziecie jedną ze stron kalendarza oraz okładkę najnowszego numeru PSX Extreme, który powinien już na Was czekać w kioskach i salonikach prasowych na terenie całego kraju. Szczegółowy opis zawartości grudniowego wydania znajdziecie w tym miejscu.

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziemy Kalendarz Gracza 2015 - ilustracja #2
W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziemy Kalendarz Gracza 2015 - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.