Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2020, 17:28

autor: Mat1K

Ruszają beta-testy MisBits

Ruszają beta-testy MisBits – nietypowej gry nastawionej na potyczki sieciowe. Każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie – produkcja studia Pow Wow Entertainment oferuje wiele zróżnicowanych form rozgrywki, od deathmatchu, przez mecze piłki nożnej, po wyścigi.

MisBits może wypróbować każdy. - Ruszają beta-testy MisBits - wiadomość - 2020-02-17
MisBits może wypróbować każdy.
W skrócie:
  • Wystartowały otwarte testy beta dla MisBits – każdy chętny może wypróbować przygodową grę akcji.
  • Trybów jest bardzo dużo – począwszy do zwykłego deathmatcha, aż po wyścig śmierci na niestandardowej mapie.
  • Twórcy niebawem udostępnią kolejne tryby oraz funkcje umilające rozgrywkę.
  • Gra nie posiada polskiego języka, ale każdy z nas powinien szybko zrozumieć podstawowe zasady - MisBits nie jest zbytnio skomplikowane.

MisBits jest debiutancką produkcją austriackiego studia Pow Wow Entertainment. Jego pierwszy projekt to nietypowa przygodowa gra akcji, w której zmierzymy się z innymi graczami. Przy prodykcji ma pomóc studio Purple Lamp, które pracuje nad grą The Guild 3. Firma 3BD Games, zajmująca się wydaniem owej produkcji na rynek oznajmiła, że ruszyły zapisy do testów beta. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wejść na stronę gry, zjechać w dół i wypełnić dane, o które nas poproszono. Następnie na wpisany w formularzu e-mail powinna przyjść wiadomość, w której zostanie podany klucz do bety. Teraz wystarczy przypisać go do swojego konta na Steamie (gra jest dostępna wyłącznie na komputerach osobistych) i po pobraniu rozpocząć zabawę.

Trybów jest sporo, więc każdy zainteresowany powinien znaleźć coś dla siebie. Jak to już bywa w grach online, nie mogło zabraknąć klasycznego deathmatcha, w którym podczas walki sterujemy główką (jej wygląd możemy modyfikować z poziomu menu) łączącą się z przeróżnymi bohaterami (królikami, pluszakami) oraz przedmiotami (mieczami, granatami, ogromnymi łuskami). Cel jest jeden – zabić jak najwięcej przeciwników i znaleźć się najwyżej w rankingu. Nie zabrakło czegoś dla fanów piłki nożnej – w trybie Kick Brawl kierujemy postaciami (robotami, szamanami) lub maszynami (samochodzikami). Nasz cel to przechytrzyć przeciwnika i zdobyć więcej bramek w określonym czasie. Na wirtualnym boisku powinno znaleźć się sześciu, ośmiu lub dziesięciu piłkarzy, którzy zostaną podzieleni na dwie drużyny po trzy, cztery lub pięć osób. Uwagę przykuwa również tryb Arcade, przeznaczony dla niestandardowych gier, takich jak deathmatch w labiryncie, wyścig śmierci czy mecz piłki nożnej na własnych warunkach.

Gra ma przyjemną dla oka oprawę wizualną, która z pewnością nie wymęczy Waszych komputerów. Twórcy stopniowo aktualizują produkcję o nową zawartość – największych dodatków powinien doczekać się tryb Arcade, do którego trafią nowe mapy oraz warianty rozgrywki. W zbliżających się tygodniach do gry zawitają dwa nowe tryby oraz kilka funkcji, o których w chwili obecnej nic nie wiemy.

Twórcy na oficjalnej stronie gry oznajmiają, że testowe serwery dla MisBits będą włączone przez 24/7, więc w wir zabawy możecie skoczyć kiedy tylko będziecie chcieli.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3-4160 / AMD A10-7850K
  • RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 / Radeon R9 270
  • Miejsce na dysku: 10 GB

Grupa Webedia jest partnerem projektu MisBits wydawanego przez 3BD Games.