Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 czerwca 2018, 08:01

autor: Serek

Rusza Mundial! Typujcie wyniki w Piłkarskiej Ruletce

Dziś pierwszy mecz Mistrzostw Świata 2018. Zagraj za darmo w Piłkarską Ruletkę GOL-a. Wytypuj wyniki meczów i wygraj cenne nagrody.

Rusza Mundial! Typujcie wyniki w Piłkarskiej Ruletce - ilustracja #1

Jeżeli jesteś fanem piłki nożnej nie tylko w elektronicznym wydaniu, możesz zabawić się w typera w naszej Piłkarskiej Ruletce. Zwycięzca konkursu ma możliwość w ramach nagrody wybrać jedną z trzech konsol: PlayStation 4 Pro, Xbox One lub Nintendo Switch. Dodatkowo może on zaproponować konkretną jedną grę spośród dostępnych w fabrycznych zestawach konsola + gra.

Jeśli nie uda Ci się zająć pierwszego miejsca, możesz liczyć na jedną z nagród dodatkowych, przyznawanych za zajęcie lokat w pierwszej dziesiątce. Są to do wyboru FIFA 18 lub Pro Evolution Soccer 2018, a do tego roczny abonament VIP na GRYOnline.pl.

Rusza Mundial! Typujcie wyniki w Piłkarskiej Ruletce - ilustracja #2

Zabawa jest całkowicie darmowa. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zalogować się na swoje konto GRYOnline.pl oraz wejść w zakładkę R2018. Pamiętaj, że każdy mecz możesz obstawić tylko raz! Dlatego dobrze się zastanów przed wyborem. Przypominamy, że punktacja zależna jest od szczebla rozgrywki, a ruletkę wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów.

Punktacja za poprawny typ:

Mecze grupowe: 1 punkt

1/8 Finału: 2 punkty

Ćwierćfinały: 3 punkty

Półfinały: 4 punkty

Trzecie miejsce: 5 punktów

Finał: 6 punktów

Konkurs trwa do 15 lipca 2018 roku. Przed przystąpieniem do zabawy prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Pierwszy gwizdek w Rosji już dziś o 17:00, dlatego nie przegap okazji i pamiętaj, że konkretny mecz możesz typować tylko do godziny jego rozpoczęcia. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i niech wygra najlepszy!