Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2021, 16:55

RPG Pathfinder: Wrath of the Righteous z dokładną datą premiery

Poznaliśmy dokładną datę premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous. Jak poinformowało studio Owlcat Games, niebezpośrednia kontynuacja RPG-a z 2018 roku zadebiutuje na PC 2 września. Szczegóły na temat wydań konsolowych mają zostać podane wkrótce.

W SKRÓCIE
  1. Pathfinder: Wrath of the Righteous będzie miało swoją premierę na PC 2 września bieżącego roku.
  2. W planach są także wydania konsolowe, lecz szczegóły na ich temat zostaną podane w najbliższej przyszłości.
  3. Ponadto dziś udostępniona została kolejna wersja beta Pathfinder: Wrath of the Righteous. Dostęp do niej mają osoby, które wsparły produkcję dostatecznie wysoką kwotą na Kickstarterze bądź zakupiły odpowiednią jej edycję w ramach przedsprzedaży.

Pathfinder: Kingmaker, czyli wydana blisko trzy lata temu cyfrowa adaptacja popularnego w niektórych kręgach papierowego systemu RPG od Paizo Publishing, spotkała się z całkiem ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Nic zatem dziwnego, że już w 2019 roku studio Owlcat Games zapowiedziało jej niebezpośrednią kontynuację - Pathfinder: Wrath of the Righteous. Dziś w końcu dowiedzieliśmy się, kiedy nastąpi jej oficjalna premiera. Otóż pełna wersja tytułu pojawi się na PC (Steam i GOG.com) 2 września bieżącego roku.

Warto zaznaczyć, że w planach są również edycje konsolowe. Więcej szczegółów na ten temat ma zostać podanych „w najbliższej przyszłości”.

Są jednak osoby, które już teraz mogą cieszyć się z dostępu do Pathfinder: Wrath of the Righteous. Jeśli ktoś wsparł ten tytuł odpowiednią kwotą na Kickstarterze bądź też zakupił go w przedsprzedaży w edycji Early Access za 114 dolarów (około 434 złote), to otrzymał szansę uruchomienia jego bety. Dziś wydana została jej nowa wersja, umożliwiająca zabawę na przestrzeni pierwszych czterech rozdziałów gry. Możemy w niej zobaczyć chociażby ostateczny wygląd interfejsu, nowe zadania poboczne, umiejętności, wierzchowce oraz archetypy klas, system pogody czy możliwość poprowadzenia dużych armii przeciwko siłom ciemności w systemie turowym jako przywódca Krucjaty. Twórcy zadbali także o poprawę balansu, szeregu błędów, a także niektórych elementów oprawy audiowizualnej. Dodatkowe szczegóły możecie znaleźć w tym miejscu.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem Pathfinder: Wrath of the Righteous w ramach przedsprzedaży, to zachęcamy, byście zapoznali się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi tytułu. Ponadto pamiętajcie, że na premierę nie będzie on posiadał polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona studia Owlcat Games
E3 2021