Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 kwietnia 2020, 14:20

Rozpoczynamy otwarte kwalifikacje Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Ruszają otwarte kwalifikacje do turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. Na zwycięzcę czeka nagroda główna z puli 20 000 złotych.

Rozpoczynamy otwarte kwalifikacje Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
Rozpoczynamy otwarte kwalifikacje turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Rozpoczynamy tydzień otwartych kwalifikacji Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, który organizujemy wspólnie z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Już dziś uczestnicy turnieju stoczą swoje pierwsze pojedynki na szachownicy i powalczą o awans do 1/8 finału. Na jednego z zawodników czeka nagroda główna z puli 20 000 złotych oraz tytuł najlepszego gracza Teamfight Tactics! Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie pod tym adresem.

Poniżej przedstawiamy dokładną punktację meczów (w przypadku etapów z systemem innym niż BO1) oraz zasady otwartych kwalifikacji Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Zasady otwartych kwalifikacji

Pierwszym etapem turnieju są otwarte kwalifikacje, podzielone na sześć części. W każdej z nich 256 zawodników zostanie podzielonych na 8-osobowe grupy i rozegra spotkania w systemie drabinki pojedynczej eliminacji. Z każdej grupy dalej będzie przechodzić czterech najlepszych graczy, dopóki nie zostanie wyłoniona najlepsza ósemka. Ta rozegra finał, składający się z trzech meczów, z którego zwycięska czwórka przejdzie do ćwierćfinałów (dwójka w przypadku kwalifikacji dodatkowych).

Zaznaczamy, że finaliści ostatniego turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! automatycznie kwalifikują się do ćwierćfinałów tej edycji rozgrywek.

Dalsze fazy potoczą się zgodnie z zasadami poprzedniej edycji turnieju, które znajdziecie także rozpisane w regulaminie. Od etapu rozgrywek ćwierćfinałowych zmagania zawodników będziecie mogli oglądać na żywo na naszym kanale na platformie twitch.tv.

Punktacja meczów

1. miejsce – 50 pkt

2. miejsce – 40 pkt

3. miejsce – 35 pkt

4. miejsce – 30 pkt

5. miejsce – 20 pkt

6. miejsce – 15 pkt

7. miejsce – 10 pkt

Nagrody w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

1. miejsce - 8 000 zł

2. miejsce – 4 000 zł

3. miejsce – 3 000 zł

4. miejsce – 2 000 zł

5-7. miejsca – 1 000 zł

Co więcej, dla zwycięzcy każdego turnieju kwalifikacyjnego, zwycięzców ćwierćfinałów i półfinałów przewidziane są słodkie upominki od marki E.Wedel.

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na naszej stronie. #zostanwdomu i śledź pojedynki zawodników w słodkim turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!