Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 2 kwietnia 2020, 12:47

autor: Froozyy

Dodatkowe kwalifikacje do turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Dobrego nigdy za wiele! Jeśli znalazłeś się na liście oczekujących do Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! bądź chcesz jeszcze wziąć udział w turnieju, to nic straconego - ogłaszamy dwa dodatkowe etapy kwalifikacyjne!

Dodatkowe kwalifikacje do turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
Dodajemy więcej grUp!.

Wasze zainteresowanie turniejem Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Błyskawicznie zapełniliście miejsca, a chętnych do zabawy wciąż jest pełno. Dla tych, którzy się spóźnili, mamy dobrą wiadomość: wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games organizujemy dwa dodatkowe etapy kwalifikacyjne dla wszystkich zainteresowanych!

Każdy z zawodników znajdujący się na liście rezerwowej na adres e-mail podany podczas rejestracji do turnieju otrzyma wiadomość z informacją o starcie zapisów do dodatkowych kwalifikacji (nie podajemy dokładnej daty, więc musicie cierpliwie sprawdzać swoją skrzynkę). Zasady rozgrywek pozostaną bez zmian, a w każdym z dodatkowych turniejów będą do wygrania dwa miejsca w ćwierćfinałach Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. W celu zapewnienia dodatkowych miejsc zmniejszamy ilość tzw. „dzikich kart” z pięciu do jednej. Dzięki temu zapewnimy szansę uczestnictwa w ćwierćfinałach dodatkowej grupie graczy (4 miejsca!). Ostatnia „dzika karta” zostanie przyznana według wcześniej ustalonych zasad.

Dalsze fazy potoczą się zgodnie z zaplanowanymi wcześniej zasadami. Od etapu rozgrywek ćwierćfinałowych zmagania zawodników będziecie mogli oglądać na żywo na naszym kanale na platformie twitch.tv. Jeśli czegoś nie jesteście pewni, to zajrzyjcie na oficjalną stronę zmagań oraz do regulaminu turnieju.