Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 28 marca 2020, 16:00

autor: Froozyy

Ruszają zapisy do Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Utknąłeś w domu? Połącz przyjemne z pożytecznym, #zostanwdomu i zagraj z nami w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. Do zgarnięcia nagrody z puli 20 000 złotych oraz słodkie upominki od marki E.Wedel.

Ruszają zapisy do Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
Rozpoczynamy zapisy do wiosennej edycji Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Znalazł jeden sposób, jak zarobić nawet 8 tysięcy złotych, nie wychodząc z domu! Brzmi zbyt dobrze, by było prawdziwe? Nie tym razem. Otwieramy zapisy do kolejnej edycji turnieju, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Uczestnicy Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! powalczą o tytuł najlepszego gracza TFT w Polsce oraz nagrody z łącznej puli 20 000 złotych, a także zestawy słodkości od marki E.Wedel, więc #zostanwdomu i zagraj razem z Wedel Up!

Co więcej, turniej pozwala na cross-platformową rozgrywkę i możecie do niego dołączyć zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych. Tym razem w kwalifikacjach otwartych mamy miejsce dla ponad 1000 zawodników, a wszelkie szczegóły dotyczące rejestracji znajdziecie pod tym adresem. Widzimy się na szachownicy!

Poniżej przedstawiamy dokładną punktację meczów (w przypadku etapów z systemem innym niż BO1) oraz zasady otwartych kwalifikacji Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Zasady otwartych kwalifikacji

Rejestracja do turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! trwa od 28 marca 2020 r. godziny 16:00 do 12 kwietnia 2020 r. godziny 20:00 na oficjalnej stronie w serwisie Toornament (OPEN 1 / OPEN 2 / OPEN 3 / OPEN 4).

Do rozgrywek może zapisać się 1024 zawodników (indywidualny gracz może zapisać się tylko do jednego turnieju kwalifikacyjnego), a o dostaniu się decyduje kolejność wysłania zgłoszeń. Pierwszym etapem będą otwarte kwalifikacje, podzielone na cztery części. W każdej z nich 256 zawodników zostanie podzielonych na 8-osobowe grupy i rozegra spotkania w systemie drabinki pojedynczej eliminacji. Z każdej grupy dalej będzie przechodzić czterech najlepszych graczy, dopóki nie zostanie wyłoniona najlepsza ósemka. Ta rozegra finał, składający się z trzech meczów, z którego zwycięska czwórka przejdzie do ćwierćfinałów.

Zaznaczamy, że finaliści ostatniego turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! automatycznie kwalifikują się do ćwierćfinałów tej edycji rozgrywek. Dodatkowo, przyznamy pięć tzw. „dzikich kart” wybranym przez nam graczom, którym nie uda się przejść otwartych kwalifikacji.

Dalsze fazy potoczą się zgodnie z zasadami poprzedniej edycji turnieju, które znajdziecie także rozpisane w regulaminie. Od etapu rozgrywek ćwierćfinałowych zmagania zawodników będziecie mogli oglądać na żywo na naszym kanale na platformie twitch.tv.

Punktacja meczów

Miejsce 1 – 50 pkt

Miejsce 2 – 40 pkt

Miejsce 3 – 35 pkt

Miejsce 4 – 30 pkt

Miejsce 5 – 20 pkt

Miejsce 6 – 15 pkt

Miejsce 7 – 10 pkt

Nagrody w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

Miejsce 1 - 8 000 zł

Miejsce 2 – 4 000 zł

Miejsce 3 – 3 000 zł

Miejsce 4 – 2 000 zł

Miejsca 5-7 – 1 000 zł

Co więcej, dla zwycięzcy każdego turnieju kwalifikacyjnego, zwycięzców ćwierćfinałów i półfinałów przewidziane są słodkie upominki od marki E.Wedel.

Zapraszamy do udziału w rozgrywkach i wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na naszej stronie. #zostanwdomu i zagraj razem z Wedel Up!