Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2013, 19:41

autor: Góral

Rozpoczęto zapisy do beta testów polskiej gry Anomaly 2

Twórcy z 11 bit studios ogłosili start zapisów do beta testów gry Anomaly 2. Zabawa rozpocznie się w ciągu kilku najbliższych dni i dotyczyć będzie rozgrywek multiplayer.

28 lutego bieżącego roku ujawniono grę Anomaly 2, którą, przed oficjalną zapowiedzią, można było zamawiać w ciemno dwa tygodnie wcześniej. Dzisiaj natomiast dowiedzieliśmy się o planowanych beta testach multiplayera, do których można się już teraz zapisywać.

Anomaly 2 - trzecia część popularnej serii gier. - Rozpoczęto zapisy do beta testów polskiej gry Anomaly 2 - wiadomość - 2013-03-11
Anomaly 2 - trzecia część popularnej serii gier.

Pierwsze co trzeba zrobić, to założyć konto na oficjalnym forum 11 bit studios. Następnie musicie wypełnić ankietę dostępną tutaj. Po wykonaniu tych kroków pozostaje Wam liczyć na łut szczęścia. Jeżeli zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, to w przeciągu kilku dni otrzymacie dostęp do specjalnego forum, które posłuży za platformę komunikacyjną na linii testerzy – deweloperzy. Poza tym w nadesłanym mailu znajdziecie klucz aktywacyjny do wykorzystania w sklepie firmy Valve – Steam.

Anomaly 2 to, wbrew cyfrze w tytule, trzecia odsłona popularnej serii gier typu tower offense. Pierwsza część – Anomaly: Warzone Earth – ukazała się w kwietniu 2011 na komputerach PC i Mac. W późniejszym czasie doczekała się wersji na platformy iOS, Android, Xbox Live i PlayStation Network. Pod koniec grudnia 2012 na rynek urządzeń mobilnych (iOS, Android) trafiło Anomaly Korea, które zostało przyjęte przez media równie przychylnie co „jedynka” i w serwisie Metacritic szczyci się średnią ocen wynoszącą 86 punktów.