Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 lutego 2016, 11:17

Rozpoczęto kręcenie ósmego epizodu Gwiezdnych wojen; trzy nowe nazwiska w obsadzie

W sieci pojawił się filmik ogłaszający początek produkcji ósmej części Gwiezdnych wojen. Premiera kolejnej odsłony sagi jest planowana na grudzień 2017 roku, zaś do obsady dołączyło troje nowych aktorów.

Czy ósmy epizod powtórzy sukces Przebudzenia Mocy? - Rozpoczęto kręcenie ósmego epizodu Gwiezdnych wojen; trzy nowe nazwiska w obsadzie - wiadomość - 2016-02-16
Czy ósmy epizod powtórzy sukces Przebudzenia Mocy?

Disney nie pozwala sobie odetchnąć i kuje żelazo, póki gorące – niecałe dwa miesiące temu mogliśmy obejrzeć w kinach siódmy epizod Gwiezdnych wojen, a już rozpoczęto kręcenie ósemki. W sieci pojawił się krótki, bo trwający zaledwie pół minuty, teaser, w którym ogłoszono start produkcji kolejnej części sagi. Możecie go zobaczyć poniżej, ale uwaga – jeśli jeszcze nie oglądaliście Przebudzenia Mocy, w filmiku jest spory spoiler.

Przy okazji ujawniono parę informacji na temat ósmego epizodu, który ma zadebiutować w grudniu 2017 roku. Już wcześniej wiedzieliśmy, że tworzeniem filmu zajmie się Rian Johnson, który ma na swoim koncie przede wszystkim świetne Looper – Pętla czasu, a także trzy odcinki serialu Breaking Bad. Teraz poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy dołączą do obsady. Są to Benicio del Toro, zdobywca Oscara za rolę drugoplanową w Traffic, znany też z takich produkcji jak Podejrzani lub niedawne Sicario, Laura Dern z Dzikiej drogi czy Parku Jurajskiego oraz debiutująca na wielkim ekranie Kelly Marie Tran. Szczególnie pierwsza dwójka zapewne zrobi na kinomaniakach spore wrażenie. Na razie nie wiemy, w kogo wcielą się nowi aktorzy, ale to chyba nawet lepiej – ostatecznie jedną z największych zalet kampanii reklamowej Przebudzenia Mocy było to, jak niewiele tak naprawdę zdradzała z przedstawianej historii.

  1. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars
  2. Disney nie zmarnował okazji – recenzja Przebudzenia Mocy na Gameplay.pl