Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2012, 11:24

Rozpoczął się darmowy weekend z grą Tropico 4 na Steamie

W ten weekend na Steamie można pograć za darmo w zabawną strategię Tropico 4. Gra studia Haemimont Games jest też dostępna w specjalnej, niższej cenie.

Rozpoczął się darmowy weekend z grą Tropico 4 na Steamie - ilustracja #1

Steam przygotował kolejny darmowy weekend – tym razem pogramy bezpłatnie w grę Tropico 4, która zadebiutowała na pecetach w 2011 roku. Zabawa potrwa do niedzielnego popołudnia. Zgodnie z tradycją, tytuł studia Haemimont Games został przeceniony, więc do poniedziałku można kupić go za „grosze” (a konkretniej 11,89 euro, czyli ok. 50 zł).

Żeby skorzystać z oferty wystarczy zalogować się na Steamie i kliknąć w przycisk „Play For Free Weekend” na zakładce poświęconej Tropico 4. Wspomniana przecena dotyczy nie tylko podstawowej gry, ale też DLC: Quick-dry Cement, Plantador, Junta Military i niedawnego Modern Times.

Tropico 4 to strategia, w której wcielamy się w tyrana panującego na małej wysepce. Producentowi udało się stworzyć przyjemną rozgrywkę, ubarwioną ładną grafiką oraz humorem. W ostatnich miesiącach ekipa z Haemimont Games zajmowała się tworzeniem DLC do Tropico oraz pracą nad nowym projektem: Omerta: City of Gangsters.

  1. Tropico 4 na Steamie