Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 kwietnia 2015, 15:15

autor: Góral

Rozdajemy This War of Mine naszym VIP-om i kody zniżkowe wszystkim czytelnikom

Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejna promocja dla naszych abonentów Premium z wykupioną opcją VIP. W jej ramach rozdamy 20 kluczy na grę This War of Mine. Dodatkowo dla wszystkich użytkowników serwisu mamy kody zniżkowe uprawniające do zakupu rzeczonej produkcji z 50% zniżką.

Przygotowaliśmy kolejną promocję dla użytkowników abonamentu Premium z wykupioną opcją VIP. Tym razem o godzinie 19:00 zaczniemy rozdawać kody na uznaną polską grę This War of Mine od studia 11 bit. Klucze otrzyma pierwszych dwadzieścia osób, które otworzą widoczny poniżej odnośnik, a następnie wcisną znajdujący się na stronie konkursowej przycisk. Natomiast dla wszystkich aktywnych użytkowników naszego serwisu mamy 50% kody zniżkowe na This War of Mine, do zrealizowania w sklepie Games Republic. Z rabatu można skorzystać do 31 maja 2015.

Rozdajemy This War of Mine i 50% kody zniżkowe na grę - ilustracja #1

Przy okazji przypominamy o urodzinowej promocji w Games Republic, w której codziennie przeceniane są kolejne produkcje. Dodatkowo osoby zakładające konto w sklepie, otrzymują za darmo Anomaly: Korea, do pierwszego zakupu dodawana jest gra Anomaly 2, a po skorzystaniu z kodu 1ST-BIRTHDAY-15OFF można obniżyć cenę wybranej przez siebie produkcji o 15% (dotyczy także tytułów już objętych promocją).

Rozdajemy This War of Mine i 50% kody zniżkowe na grę - ilustracja #2This War of Mine to jedna z ciekawszych produkcji 2014 roku, za którą odpowiada studio 11 bit, znane m.in. z serii Anomaly. Tym razem polscy deweloperzy stworzyli swego rodzaju symulator przetrwania cywili w czasie wojny. Gracze przejmują kontrolę nad grupką osób, które starają się przeżyć w samym środku oblężonego miasta. Rozgrywka została podzielona na dwa etapy – w nocy wyruszamy na poszukiwania cennych surowców, a w dzień ulepszamy schron, wytwarzamy broń itd.

Gra otrzymała wczoraj dużą aktualizację, która wprowadziła edytor scenariuszy, kreator postaci, czy też dwie nowe lokacje – stację paliw i starówkę.