Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 listopada 2012, 13:13

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Rozdajemy kolejne kody promocyjne do Tom Clancy's Ghost Recon Online

Posiadacze konta na gry-online.pl mogą za darmo otrzymać klucze do Tom Clancy's Ghost Recon Online, dzięki którym otrzymają 1000 punktów Requisition oraz specjalne granaty. Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę promocyjną.

Jeszcze raz rozdajemy punkty Requisition i granaty do Ghost Recon Online. Chętni? - Rozdajemy kolejne kody promocyjne do Tom Clancy's Ghost Recon Online - wiadomość - 2012-11-26
Jeszcze raz rozdajemy punkty Requisition i granaty do Ghost Recon Online. Chętni?
Kody promocyjne do Ghost Recon Online
  • Na stronie promocyjnej otrzymacie kody zapewniające 1000 punktów Requisition i 5 granatów M26
  • Warunkiem jest posiadanie konta na gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail
  • Promocja trwa do 31 grudnia; liczba kluczy jest ograniczona

Niedawno rozdawaliśmy granaty i punkty Requisition do Tom Clancy's Ghost Recon Online – gry online opartej na modelu free-to-play. Ponieważ promocja cieszyła się dużą popularnością, ponawiamy ją. Raz jeszcze mamy do rozdania klucze zapewniające dostęp do pięciu granatów M26 Frag Grenade oraz 1000 punktów Requisition, dzięki którym będziecie mogli pozwolić sobie na zakup lepszego wyposażenia w grze.

Jak je otrzymać? Wystarczy posiadać konto na gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail i po zalogowaniu przejść na stronę promocyjną, gdzie znajdziecie dalsze instrukcje co do sposobu uzyskania i wykorzystania kodu. Promocja trwa do 31 grudnia tego roku. Jeśli macie ochotę na kolejne wybuchowe popołudnie, warto się pośpieszyć – liczba kluczy jest ograniczona.

Tom Clancy's Ghost Recon Online to trzecioosobowa gra akcji firmy Ubisoft, oparta na znanej marce Ghost Recon. Gracze wcielają się w żołnierzy niedalekiej przyszłości wyposażonych w futurystyczny sprzęt, i łączą siły z innymi, by wypełnić stawiane przed nimi zadania. Produkcja wykorzystuje model płatności free-to-play z mikrotransakcjami opartymi na specjalnej walucie – punktach Requisition.