Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 grudnia 2013, 09:12

autor: luckie

Royal Quest – ruszyły beta-testy polskiej wersji MMO

Polskie serwery Royal Quest otworzyły swoje podwoje przed pierwszymi uczestnikami beta-testów. Póki co udział w rozgrywce mogą wziąć jedynie ci, którzy otrzymali stosowne zaproszenie, jednak wciąż istnieje szansa na załapanie się do bety.

Royal Quest rusza na podbój Polski - Royal Quest – ruszyły beta-testy polskiej wersji MMO - wiadomość - 2013-12-17
Royal Quest rusza na podbój Polski

W naszym kraju wystartowała zamknięta beta gry Royal Quest – jednego z pierwszych MMORPG-ów zlokalizowanych na polski rynek. Udział w testach mogą wziąć osoby, które zapisały się do newslettera przed 15 grudnia, ale nie tylko. Firma Cenega Poland obiecuje, że wkrótce zostaną rozesłane kolejne zaproszenia na miejsca nieaktywnych graczy. Jeśli chcecie się załapać do zabawy, jak najszybciej zgłoście się do udziału w becie na oficjalnej stronie gry – liczy się kolejność zgłoszeń.

  1. Zgłoś się do beta-testów polskiej wersji Royal Quest

Uruchomienie polskich serwerów Royal Quest okazało się strzałem w dziesiątkę. Gra twórców serii King’s Bounty już teraz spotkała się ze sporym zainteresowaniem rodaków, o czym wspomina Krzysztof Szulc, dyrektor marketingu firmy Cenega:

„Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni odzewem graczy. W ciągu 6 tygodni od zapowiedzenia polskiej wersji Royal Quest liczba osób zainteresowanych udziałem w testach beta osiągnęła poziom, który z całą pewnością pozwoli nam gruntownie przetestować każdy aspekt gry oraz naszą infrastrukturę techniczną”

Przedstawiciel dystrybutora dodaje również:

„Z ciekawych informacji - polski fanpage Royal Quest może już pochwalić się większą liczbą fanów niż globalny, i to przed oficjalnym startem serwerów!”

Royal Quest to roleplay w skali MMO stworzony przez studio Katauri Interactive, ekipę odpowiedzialną m.in. za cykl King’s Bounty. Produkcję osadzono w świecie fantasy, w którym swoje miejsce ma zarówno magia, alchemia, jak i technologia. Grę cechuje oryginalny tryb PvP, polegający na zdobywaniu i obronie zamków. Zajęta twierdza może się stać siedzibą pojedynczego gracza lub całej gildii. Polskie serwery Royal Quest oferują rodakom rozgrywkę w ojczystym języku oraz nadzór profesjonalnych Mistrzów Gry.