Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 września 2020, 16:20

RollerCoaster Tycoon 3 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś na platformie Epic Games Store można zdobyć za darmo egzemplarz gry RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition. Tytuł będzie dostępny bezpłatnie do 1 października.

[Aktualizacja] RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition można już zdobyć za darmo w Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Pikuniku.

W ubiegłym tygodniu firma Epic Games Store zrobiła małą niespodziankę użytkownikom swojej platformy cyfrowej dystrybucji. Zamiast planowanej jednej produkcji - Stick It to The Man! - rozdała ona za darmo dwie dodatkowe – Football Manager 2020 oraz Watch Dogs 2. Wszystkie te trzy pozycje można jeszcze do 17:00 czasu polskiego przypisywać do swoich kont. Później zostaną one zastąpione przez kolejną grę - RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition.

RollerCoaster Tycoon 3 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
RollerCoaster Tycoon 3 pozwala spełnić marzenia o posiadaniu własnego parku rozrywki.

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition jest przygotowaną przez studio Frontier Developments nieco odświeżoną wersją trzeciej odsłony popularnego cyklu strategii ekonomicznych, które pozwalają na zaprojektowanie własnego parku rozrywki i zarządzanie nim. W skład zestawu wchodzi zarówno podstawowa wersja tytułu, jak i dwa duże dodatki do niego - Soaked! oraz Wild! Pierwotnie produkcja ta zadebiutowała w 2004 roku i zebrała bardzo dobre opinie w mediach branżowych. W serwisie Metacritic może się ona pochwalić średnią oceną na poziomie 91/100 (na podstawie 39 recenzji).

  1. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition na platformie Epic Games Store

RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition (a być może i kolejne gry niespodzianki) będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 1 października. Jak na razie nie wiemy, jaka pozycja zostanie udostępniona jako kolejna w ramach darmowego rozdawnictwa. Jak zwykle, gdy tylko taka informacja się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. RollerCoaster Tycoon 3 - poradnik do gry