Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 września 2020, 17:10

Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś na platformie Epic Games Store można bezpłatnie zdobyć egzemplarze trzech gier - Stick It to The Man!, Watch Dogs 2 oraz Football Manager 2020. Tytuły będą dostępne za darmo do 24 września.

[Aktualizacja] Stick It to The Man! jest już dostępne za darmo w Epic Games Store. W ręce graczy oddano również dwie pozycje niespodzianki – Football Manager 2020 oraz Watch Dogs 2. Natomiast od przyszłego czwartku będzie można bezpłatnie przypisać do swojego konta RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition.

  1. Football Manager 2020 na platformie Epic Games Store
  2. Watch Dogs 2 na platformie Epic Games Store

Akcja rozdawania darmowych tytułów w Epic Games Store trwa w najlepsze. W jej ramach dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na tej platformie cyfrowej dystrybucji w ręce graczy oddana zostanie kolejna produkcja. Zgodnie z ubiegłotygodniową zapowiedzią będzie to Stick It to The Man!. Zanim jednak otrzymacie szansę przypisania tej produkcji do swoich kont, wciąż możecie zgarnąć bezpłatne egzemplarze pozycji udostępnionych w ubiegłym tygodniu, czyli strategii ekonomicznej Railway Empire oraz przygodówki Where The Water Tastes Like Wine.

Football Manager 2020 i Watch Dogs 2 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Stick It to The Man! może przypaść do gustu osobom poszukującym nietypowych pozycji.

Stick It to The Man! jest stworzoną przez niezależne szwedzkie studio Zoink Games humorystyczną produkcją łączącą w sobie elementy logiczne ze zręcznościowymi. W trakcie zabawy wcielamy się w żyjącego w świecie kartonowych wycinanek niejakiego Raya, do którego pewnego dnia przyczepiła się macka pozwalająca mu na czytanie oraz wpływanie na myśli innych osób. Na tej mechanice oparta jest większość rozgrywki. Tytuł został ciepło przyjęty przez media branżowe. W serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może się pochwalić średnią ocen na poziomie 79/100 (na podstawie siedmiu recenzji).

  1. Stick It to The Man! na platformie Epic Games Store

Stick It to The Man! będzie dostępne za darmo na platformie Epic Games do 24 września. Jak na razie nie wiadomo, jaka produkcja (bądź produkcje) je zastąpi. Tradycyjnie, gdy tylko pojawi się takowa informacja, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej