Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2020, 17:16

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Rockstar zapowiada duże aktualizacje do Red Dead i GTA Online

Rockstar Games poinformowało dzisiaj, że obie sieciowe wersje największych produkcji studia - GTA Online oraz Red Dead Online - w najbliższych tygodniach otrzymają spore aktualizacje.

Rockstar zapowiada duże aktualizacje do Red Dead i GTA Online - ilustracja #1
Red Dead Online doczeka się ogromnej aktualizacji.

Deweloperzy z Rockstar Games oficjalnie poinformowali dzisiaj o dalszych planach dotyczących sieciowych wersji swoich dwóch największych produkcji – GTA Online oraz Red Dead Online. Gracze mogą mieć powody do zadowolenia, bowiem twórcy oznajmili, że oba te tytuły w przeciągu najbliższych tygodni otrzymają „nowe ekscytujące aktualizacje”. W oficjalnej wiadomości poznaliśmy również na ich temat kilka szczegółów.

W Red Dead Online sporo nowej zawartości ma pojawić się już 28 lipca i do gry wprowadzona zostanie wtedy m.in. nowa profesja na pograniczu, przepustka bandyty, a także wiele funkcji od dawna wyczekiwanych przez społeczność. Na tym oczywiście nie koniec i gracze w następnych miesiącach mogą spodziewać się kolejnych dużych aktualizacji oraz napraw błędów.

Natomiast do GTA Online nowa zawartość trafi również tego lata, ale nieco później i na razie nie poznaliśmy żadnych konkretów w jej temacie. Warto jednak zaznaczyć, że twórcy zdradzili dodatkowo, iż gra w tym roku doczeka się największej do tej pory aktualizacji, która przeniesie napady do zupełnie nowej lokacji. Na szczegóły będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

  1. Red Dead Online – strona oficjalna
  2. Red Dead Online – poradnik do gry
  1. GTA Online – strona oficjalna
  2. GTA Online – poradnik