Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2021, 09:19

autor: Aquma

Rockstar Games szuka testerów. Studio może kończyć prace nad grą

Znana firma Rockstar Games – a konkretniej jej oddział w Edynburgu – poszukuje osób, które zajmą się testowaniem jej nowych gier. Może to oznaczać, że prace nad kolejnym dziełem studia są finalizowane.

W SKRÓCIE:

  1. oddział firmy Rockstar Games w Edynburgu poszukuje testerów gier;
  2. może to oznaczać, że studio kończy prace nad kolejnym tytułem.

Portal The National donosi, że firma Rockstar Games poszukuje osób do testowania swoich nowych gier. Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że podobne oferty najczęściej pojawiają się w okresie, gdy prace nad tytułem są powoli finalizowane. Oznacza to, że niedługo możemy doczekać się zapowiedzi kolejnego dzieła brytyjskiego studia.

Testerów poszukuje oddział firmy zlokalizowany w Edynburgu. Od kandydatów oczekuje się pasji do gier, umiejętności grania na rozsądnym poziomie i dużej motywacji. Przyjęte osoby będą odpowiedzialne za jakość produktów Rockstar Games, tworzenie planów testowych i pisanie raportów na temat bugów. Pensja to około 23 tys. funtów rocznie.

W tym roku miną trzy lata od premiery ostatniej gry „gwiazd rocka”, czyli Red Dead Redemption 2. Jest to więc całkiem dobry moment na zapowiedź czegoś nowego. O jaką produkcję może chodzić? Wszystkim na usta ciśnie się oczywiście jeden tytuł – Grand Theft Auto 6 – ale to wcale nie jedyna opcja. Niewykluczone, że powstaje np. często pojawiająca się w plotkach druga część Bully czy kontynuacja dzieła stworzonego przez Team Bondi – L.A. Noire.

  1. 4 rzeczy, których GTA 6 może nauczyć się od Cyberpunka 2077
  2. Uncharted 5, GTA 6 i inne gry, które chcemy zobaczyć na PS5
  3. Rockstar Games – strona oficjalna