Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 kwietnia 2021, 08:42

autor: Aquma

The Mandalorian otrzyma grę? Tak sugeruje plotka

W sieci pojawiła się plotka sugerująca, że powstaje już gra bazująca na licencji The Mandalorian – pierwszego serialu aktorskiego w uniwersum Gwiezdnych wojen.

W SKRÓCIE:

  1. jeden z internetowych leakerów twierdzi, że powstaje gra na motywach serialu The Mandalorian;
  2. plotka narodziła się dzięki (źle zidentyfikowanej) figurce na półce Phila Spencera, ale potem zaczęła żyć własnym życiem.

Leaker znany na Twitterze jako Nick twierdzi, że w produkcji znajduje się gra bazująca na znanym serialu osadzonym w uniwersum Gwiezdnych wojen – The Mandalorian.

Plotka została zapoczątkowana, gdy ktoś wypatrzył na słynnej półce Phila Spencera figurkę Funko, która przypominała głównego bohatera wspomnianego serialu. Ostatecznie okazało się, że statuetka przedstawia inną postać. Jednak Nickowi przypadkowo udało się potwierdzić u swojego źródła, że faktycznie powstaje gra opowiadająca o opancerzonym wojowniku.

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy pomysł gry bazującej na Mandalorianinie pojawia się w przestrzeni publicznej. Biorąc pod uwagę olbrzymią popularność serialu (póki co ukazały się dwa sezony i obydwa można obejrzeć na platformie Disney+, która na razie nie jest dostępna w naszym kraju), podobna produkcja wydaje się być murowanym hitem.

Oczywiście, jak zawsze w tego typu sytuacjach, przestrzegamy, że powyższa informacja bazuje na niepotwierdzonym źródle i należy traktować ją jak plotkę.

  1. Star Wars – strona oficjalna