Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2020, 11:54

Rockstar daje za darmo złoto w Red Dead Online

Zespół Rockstar Games zorganizował wydarzenie w Red Dead Online, które pozwala zdobyć za darmo kilka sztabek złota. Można również zyskać więcej doświadczenia oraz zestaw przedmiotów.

Rockstar daje za darmo złoto w Red Dead Online - ilustracja #1
Rockstar Games przygotowało sporo atrakcji dla fanów Red Dead Online.

Studio Rockstar Games postanowiło umilić fanom zabawę, organizując nowe wydarzenie z nagrodami w Red Dead Online, czyli module sieciowym gry Red Dead Redemption 2. Każdy kto do 14 kwietnia choć raz zagra w multiplayerze RDR2 otrzyma pięć sztabek złota. Autorzy ostrzegają, że dotarcie prezentu na nasze konto może zająć 48 godzin.

Drugą atrakcją są codzienne wyzwania. Jeśli wypełnimy trzy pod rząd, to otrzymamy dodatkowy zestaw nagród. W jego skład wchodzi dziesięć specjalnych lekarstw oraz tyle samo toników i olei z węża. Do tego dochodzi dwadzieścia sztuk amunicji zapalającej do strzelb.

Ponadto tryby wyścigów i konfrontacji zapewniają obecnie podwójne doświadczenie. Ta promocja potrwa do końca tego tygodnia.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października 2018 r. na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Z kolei pod koniec ubiegłego roku gra trafiła na PC – wpierw debiutując przez Rockstar Games Launcher oraz serwis Epic Games Store, a miesiąc później na Steamie.

Moduł sieciowy Red Dead Online miał premierę na konsolach w maju 2019 roku, po wielu miesiącach beta-testów. Na PC rozgrywki multiplayer zostały udostępnione wraz z wydaniem konwersji RDR2.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Rockstar Games
  2. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2
  4. Poradnik do gry Red Dead Redemption 2
  5. Kompendium wiedzy o Red Dead Redemption 2