Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2015, 16:05

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Rise of the Tomb Raider - gameplay pojawi się na E3 2015. Zobacz nowy zwiastun

Rise of the Tomb Raider otrzymał nowy zwiastun, przygotowany z okazji E3 2015. Pierwszy gameplay z gry studia Crystal Dynamics zobaczymy podczas konferencji firmy Microsoft na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki w Los Angeles.

Lara Croft poszukiwanie przygód ma we krwi

Wypuszczono nowy zwiastun gry Rise of the Tomb Raider, przygotowany z myślą o zbliżających się targach E3 2015. Poniższy trailer, choć nie zawiera scen z rozgrywką, skutecznie nakręca atmosferę przygody, jaka czeka dzielną Larę Croft pod koniec tego roku. Pierwszy prawdziwy gameplay z Rise of the Tomb Raider ma zostać zaprezentowany podczas konferencji firmy Microsoft na E3, która odbędzie się w poniedziałek 15 czerwca o godzinie 18:30 czasu polskiego. Relację na żywo z tej części imprezy będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie Xboksa.

W nowej odsłonie kultowego cyklu zręcznościowych gier akcji Lara Croft trafi na mroźną Syberię, gdzie spodziewa się odkryć tajemnicę stojącą za niezwykłymi zjawiskami na wyspie Yamatai (miejsce akcji poprzedniej części). Fabuła nawiązuje bezpośrednio do wydanej 2013 roku gry Tomb Raider, stanowiącej swego rodzaju „restart” serii, czyli próbę wyjaśnienia, w jaki sposób Lara, z nieopierzonej studentki archeologii, przekształciła się w zaprawioną w boju poszukiwaczkę przygód. Za produkcję odpowiada doświadczone studio Crystal Dynamics, zajmujące się serią od czasów Tomb Raider Legend. Wydawcą Rise of the Tomb Raider jest firma Microsoft, w związku z czym gra w pierwszej kolejności trafi na konsole Xbox One i Xbox 360, a dopiero po jakimś czasie na inne platformy sprzętowe (najprawdopodobniej PC, PlayStation 4 i PlayStation 3). Poniżej znajdziecie oficjalną okładkę gry w wydaniu na Xboksa One:

Oficjalna okładka gry Rise of the Tomb Rider
Oficjalna okładka gry Rise of the Tomb Rider
  1. Czego oczekujemy od Rise of the Tomb Raider? Marzymy o nowych przygodach Lary Croft
  2. Rise of the Tomb Raider – kompendium wiedzy
  3. Strona internetowa serii Tomb Raider