Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 grudnia 2021, 13:52

autor: Ania Orzech

Reżyser X-Men ujawnia, kto mógłby zastąpić Hugh Jackmana w roli Wolverine'a

Matthew Vaughn, który był odpowiedzialny za odnowienie serii X-Men filmem X-Men: Pierwsza klasa niedawno ujawnił, kto według niego mógłby zastąpić Hugh Jackmana w roli Wolverine’a. Reżyser podaje nazwiska trzech kandydatów.

Odkąd Hugh Jackman zostawił za sobą rolę Wolverine’a, co miało miejsce po Loganie z 2017 roku, fani zastanawiali się, kto przejmie po nim pałeczkę i wcieli się w kultowego mutanta. W niedawnym wywiadzie dla Comicbook reżyser Matthew Vaughn ujawnia, kogo widziałby jako nowego Wolverine’a i wskazał idealnych jego zdaniem kandydatów. Są nimi: Tom Hardy oraz dwóch nieco młodszych aktorów – Taron Egerton i Aaron Taylor-Johnson.

Cóż, jest już trochę starszy, ale uważam, że Tom Hardy byłby niesamowity. Taron Egerton mógłby zagrać Wolverine’a z zamkniętymi oczami. Aaron Taylor-Johnson też mógłby to zrobić. To znaczy, myślę, że Aaron lub Taron byliby moimi faworytami w tej roli, mogliby zrobić to naprawdę dobrze.

Wybór Egertona do roli Wolverine’a nie powinien być zaskoczeniem, gdyż Vaughn współpracował już z tym aktorem przy okazji serii Kingsman, nie wspominając już o jego ogromnym talencie aktorskim, który przyniósł mu nominację do nagrody BAFTA i Złoty Glob za rolę Eltona Johna w filmie biograficznym Rocketman.

Aaron Taylor-Johnson również ma za sobą współpracę z reżyserem. Zagrał bowiem w filmie Kick-Ass, w którym wcielił się w nastoletniego fana komiksów o superbohaterach. Znany jest również z takich produkcji, jak Outlaw King czy A Million Pieces.

Po tym, jak Marvel uzyskał prawa do uniwersum X-Men, pojawianie się Wolverine’a w MCU jest tylko kwestią czasu. Przed przyszłym odtwórcą roli mutanta stanie nie lada wyzwanie, gdyż Hugh Jackman w tej roli był postacią absolutnie kultową.

A Wy kogo widzicie w roli Logana? Dajcie znać w komentarzach.