Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2021, 14:42

autor: aadamus

Resident Evil Village - gracze się nie mylili; Lady Dimitrescu jest ogromna

Capcom postanowił oficjalnie wypowiedzieć się na temat wzrostu Lady Dimitrescu. Tajemnicza wampirzyca z Resident Evil: Village mierzy według twórców niemal 3 metry. Jednocześnie podziękowano graczom za ciepły odbiór produkcji.

W skrócie:

  1. Capcom podał oficjalne informacje na temat wzrostu Lady Dimitrescu;
  2. tajemnicza wampirzyca, którą pokochali internauci, ma 2,9 metra wzrostu (licząc jej kapelusz i wysokie obcasy);
  3. jednocześnie podziękowano graczom za ciepłe przyjęcie nowości związanych z Resident Evil: Village.

Niecałe dwa tygodnie temu miał miejsce pokaz Resident Evil Showcase, w czasie którego zaprezentowano gameplay z Resident Evil: Village. Tego samego dnia dla posiadaczy PS5 zostało także udostępnione demo zatytułowane Maiden. Dzięki temu mogliśmy poznać nowe szczegóły związane z produkcją. Największą uwagę w tym wszystkim przykuła niezwykle wysoka wampirzyca zwana Lady Dimitrescu. Jej popularność okazała się na tyle duża, że Internet zalały memy i różnego rodzaju obrazki z tą bohaterką. Sprawa nabrała takiego rozmachu, że Capcom zdecydował się zdradzić, jakiego wzrostu jest bohaterka.

Na oficjalnym koncie Twitter serii Resident Evil pojawił się wpis zawierający wiadomość od dyrektora artystycznego RE Village Tomonoriego Takano. Według podanych przez niego informacji Lady Dimitrescu mierzy dokładnie 2,9 metra wzrostu. Wartość ta uwzględnia jednak elementy jej garderoby – kapelusz i wysokie obcasy. Jednocześnie podziękował on fanom za ogromne zainteresowanie bohaterką i ciepły odbiór materiałów związanych z produkcją.

Fani tworzący różnego rodzaju grafiki z udziałem wampirzycy nie pomylili się za bardzo, gdy przedstawiali ją jako nienaturalnie wysoką.

Resident Evil 8 ma zadebiutować 7 maja 2021 roku. Tytuł trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

  1. Resident Evil Village – oficjalna strona